Lgbt + Hakkında Neler Düşünüyor'sunuz ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Lgbt + Hakkında Neler Düşünüyor'sunuz ?

Ne iyi tarafı varki iyiliğini düşüneyim olmasalar iyi olur tercih işte

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tercihlere saygım var.. sapıklığı seçen fantezi olarak yapanlarada.. ama bunları çok fazla gösterip sanki inatlaşıyor'muş gibi halkın gözüne sokması hoşuma gitmiyor.. erkek erkeğe ilişkiye girmesi kız kıza yalaşması koklaşması bak biz özgürüz görün demeleri saçmalık..

Bunu konuştuğumuzda evet bizde o kafalara karşıyız diyorlar ama sonuçta bu toplum içinde bunu yapanlar var.. toplum içinde toplum kendi bireyini dizginleyip sindiremiyorsa.. kolluk görevlileri bunu yapar .. bunu yapıncada özgürlüğüme müdahale etti diyorlar.. aslında hep karşılıklı şeyler bunlar..
Bir seçimin var yaşa yaşamana kimse engel olmuyor.. ama o tercihi savunmayan insanın yanında'da bak bu benim hayatım katlan deme abi..

bir kaç gündür bu konuda anlaşamıyorum bazı arkadaşlarla..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu alan üzerine birçok kitap okudum sonuç insanın yetiştirilme tarzı en büyük etken...
Realist çevreden bildiğim ve bilimin yorumlayıp olurunu ve olursuzluğunu anlattığı bilgiler dışında bilmiyorum.. Gerçekten kitap' mı var ? Destekleyen mi desteklemeyen mi ? Çünkü erkek ve kadında o hormonlar yok'muş olsa bile bedene fiziki yansıyan şişmeler kıllanmalar'mış.. İstek arzu kesinlikle olmadığını söyler bilim.. Bu bir seçim der.. Acaba kitap ne yazıyor :D Merak ettim bi ara onun peşine düşücem teşekkürler bu hatırlatma bilgi için..

Kitapta der ki Çocuğun sırası, Erkekse küçük iken kız çocuklarının oyuncaklarından sürekli oynaması, kız ise erkek çocuğunun oyuncaklarından oynaması dar Got pantolon giyiminin hormonlarda bozulmaya sebeb vermesi, Cinselliğin belli zamandan sonra yönünü değiştirmesi(Aşırı cinsel ilişki sonrasında farklı deneyimler istemesi vs...)

• Beğen
Tepkiler: LsR

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Lut kavmi geliyor aklıma direk helak olmak yerine hergün yeni şeyler geliyor insanlığın başına

Ahlaki sistemi bozuyorlar.