İlkiz

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Şimdi gelelim @mayOnez 'e hıhhh ben yazma desemde müstehcen yazar bende silerim ne o sözler öyle birde sonra teyzesi olduk bey efendinin... :cay: :sml:
Ama iyi birisi ya hemen yorumunu tak diye kor..
Sağol yorumlarına teşekkür ederim.:c1:
Onun mühtehcen'liği şeyinden değil şeyden dolayı jsdhfjkhkjdfh aslında iyi çocuk ben geçen onunla otel çarşaflarını topladım kafa çocuktur .. bi görsen yemekhane'de neler yapıyordu ksjdhfgjkshdgjg

Onun mühtehcen'liği şeyinden değil şeyden dolayı jsdhfjkhkjdfh aslında iyi çocuk ben geçen onunla otel çarşaflarını topladım kafa çocuktur .. bi görsen yemekhane'de neler yapıyordu ksjdhfgjkshdgjg

Forumumuzu özel kılan kullanıcılarına tanıdığı özgürlük değil mi efenim? Pipimi çekip atmadığım sürece uçlarda gezinebilirim. Lütfen?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@mayOnez, benim anam babam kaynanam kayınbabam kayın biladerim'de burda var ? neyse :srr:

Şimdi gelelim @mayOnez 'e hıhhh ben yazma desemde müstehcen yazar bende silerim ne o sözler öyle birde sonra teyzesi olduk bey efendinin... :cay: :sml:
Ama iyi birisi ya hemen yorumunu tak diye kor..
Sağol yorumlarına teşekkür ederim.:c1:
Yahu senin baslığında niye bana geliyoruz? Mod'cuğum bunları da ben mi öğreticem. Başlığımda övünüz beni ve yanaklarımı sıkınız

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İlkizin konusu sayılır ki olmasada moderatör ister siler ister izin verir onun kararı ? ne demiştim.. ilkiz candır gerisi heycandır ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@mayOnez, ben ciddiyim ? neyse şeyapmıyım..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben sözlük konularına genelde yazarken.. sohbetim muhabbetim varsa biraz alakadar olurum... buraya son yorumumdan geçen zamana kadar konu olarak gelecek olursam... İlkiz başka bir alemin hatunu.. Yani bunun dünyada olması arkadaşlığının edinilmesi çok büyük bir lütuf'tur..
Yaşı başı cinsiyeti önemli değil.. Çok iyi sağlam güvenilir bir insan.. Bazen sohbette ediyoruz farklı konular üzerine.. sıkmıyor her konuda samimi konuşula bilir..
Birde mesela şöyle birşey var .. 2020 yılından beri tanıdığım samimi sandığım kişilerden daha samimi olduk biz ilkizle.. bunun siteyle forumla alakası yok.. yaşantısı bile bize uygun .. kafa yapısı belki uymaz bazı konularda ama aynı mekanda gerçek hayatta yaşamıyoruz diyedir oda.. yoksa ilkizle geçinilmesi çok kolay... Çabuk kırılır çabuk alınır.. gönlünü alırsın ama eskisi gibi sana şans vermeye bilir... Çok iyi tanıdığımı söyleye bilirim..

Herkese tavsiye veririm bir nebze'de olsa korurum korumacı yanım vardır.. ama sorgulayarak korurum .. ilkiz için sorgulama yapmam.. ne diyorsa inanırım o doğrudur... söylediği şeyin doğruluğundan bahsetmiyorum.. ne biliyorsa kendince doğru olduğu için yalan söylemez kıvırmaz.. ilkizi uzun zaman tanıyorum diyenler yalancıdır ben diyim size :haha: kısa zamanda o kadar iyi tanıdımki..