İlkiz

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben yine sonra yorum yaparım herkese en son yorum yapmayı zaman geçtikce tanıyarak yapmayı severim... İlk yorumum ağır başlı çok sakin birisi.. Arkadaşlığı acayip keyif veriyor bana..

Medeni Hal
Çok mu çoook tatlı, çalışmaları çok güzel. İmza ve taglarına bayılıyorum. Konusu olsa güzel olurdu ^^
Sevdiklerimden, bal kaymak. :11111:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kalıcı bir dosluk için elimden geleni yapacağım şu sıralar sık boğaz etmiyorum :D ilerleyen zamanlar baya bir dar'larım kendisini.. cidden seviyorum.. hani erkek falan olsa kafadar olurdum benim çok hafif zıttım ama kafa yapısı baya baya yerinde gelişmiş..

Medeni Hal
Çok tatlı ve sıcakkanlı iyi birisi. Daha öncede tanıyordum başka bi forumdan ama kısa sürmüştü :D sjkdhgsfg

Çok mu çoook tatlı, çalışmaları çok güzel. İmza ve taglarına bayılıyorum. Konusu olsa güzel olurdu ^^
Sevdiklerimden, bal kaymak. :11111:
Sende çok tatlısın seviliyorsun balım...konu açmaya gerek yok. Yetişemem valla iş güç bazen çok yoğun böyle iyi..:klp2:
Kalıcı bir dosluk için elimden geleni yapacağım şu sıralar sık boğaz etmiyorum :D ilerleyen zamanlar baya bir dar'larım kendisini.. cidden seviyorum.. hani erkek falan olsa kafadar olurdum benim çok hafif zıttım ama kafa yapısı baya baya yerinde gelişmiş..
Dostluk kurdum ki buradayım sağol...kafa dengisin vesselam..:sml:
Çok tatlı ve sıcakkanlı iyi birisi. Daha öncede tanıyordum başka bi forumdan ama kısa sürmüştü :D sjkdhgsfg
Tanıyordum evet ama fırsat olmamıştı.Kişilik sahibi @Charismax ile yakışıyorlar benim için ikisi de kıymetli..Canayakın ve marifetli kraliçe..
Seviliyorsun...:75:::klp2:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Dostluk kurdum ki buradayım sağol...kafa dengisin vesselam..
Herkesten bu sözleri duyabilirim ama senden duymak bir ayrıcalık benim için.. senin yerinde bende bizde başka bunu hiiiiç unutma unutursan küserim :c3:

@İlkiz gerçekten burda olması gereken biridir. buraya gercekten nicki ile duruşu ve hanım hanım olmasıyla yakışan biridir. çalışkandır ilgilidir .. bahtın güzel ömrün sağlıkla huzurla geçsin ..:giggle:

Forum listesi

İlkiz
İlkiz
Charismax
İlkiz
İlkiz
İlkiz
Charismax
Charismax
Toprak
Charismax

Forumu @Charismax ile birlikte aktif tutmaya çabalayan bi teyzemizdir. Adamdır

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İlkiz için bi musty teyze diyor yaşlı diye takmış 2. mayonez'i ekledik :haha:

Ayakta zaten forum biz takılıyoruz biz ayakta falan tutmuyoz yeğen' senin oluşun burayı ayakta tutuyor' yada yooo sende bi işe yaramıyon mayonez djfksdh f

Ayy bir @Musty bir de @mayOnez çıktı teyze diyen olsun diyin...siz ne bilirsiniz...

Hadin oradan tınnnnn gencim, güzelim işime ve yoluma bakarım çocuklar ... :sml: :fghg:

Paylaşmayı seviyorum vaktim oldukça burada olmaya çalışıyorum.

Harbi sizleri seviyorum herşey bir yana iyiki buradayım ...

Burada @Toprak'ı da tanıdım oyunlarda rastlaşınca samimi karşılıklı paylaşımlarımız oluyor.Müzikti, yemekti derken oradan buradan güzel vakit geçiriyoruz.
Her zaman burada ol @Toprak.. :c1: :cay:

Şimdi gelelim @mayOnez 'e hıhhh ben yazma desemde müstehcen yazar bende silerim ne o sözler öyle birde sonra teyzesi olduk bey efendinin... :cay: :sml:
Ama iyi birisi ya hemen yorumunu tak diye kor..
Sağol yorumlarına teşekkür ederim.:c1: