İlkiz

Beni iyi tanıyorsun bu çok doğru uzun zamandır değil ama sohbetlerimiz o kadar samimi ki kendisini de eşi sevgili @Destina'yıda sanki yıllardır tanıyor gibi oldum ve ikinizi de seviyorum aileden biri gibisiniz.

Ooo konuşmaya bir girersek daldan dala konuyoruz ordan burdan derken valla nasıl geçip bitiyor bende anlamıyorum çay misali, çay benim için mis ya ondan yani o da sever biliyorum.

İyi ki burdayım iyiki tanımışım seni ve forumunu... daha çok güzel günler geçireceğiz inşallah sevgiyle kalın hep mutlu olun... ? :giggle:

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Duruşunu hiç bozmuyor bu yönünü seviyorum. Kaliteli insan.:c3:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Muhteşem bir kişilik.. Vefalı ve çok ama çok sadakatli birisi... Bu kızın bekar olması benim tuhafıma gidiyor.. Teyzeler normalde bunu oğullarına çoktan alırdı :D Sağ'olsun öğrenmeme'miz gereken kendi işleri ile alakalı şeyleri bile açıklayarak bize söylüyor.. Hani forumda olmazsam şu nedenle .. Foruma uğramazsam şu olmuştur gibi çok güzel açıklamalar yapıyor... İlkiz size kendinizin insan olduğunu hatırlatıyor çünkü saygı duyuyor ve saygısını hissettiriyor..

Hani güzel bişiler söylersin karşındakini mutlu edersin ya sebeb'siz bir gülümseme oluşur suratında.. İlkiz onu yapıyor karşısında'kine.. Herkesle samimi olduğunu sanmıyorum bence bize özel... Dedim' ya tanıdıkca girer çıkar yazarım..

Birebir konuşmadık galiba hatırlamıyorum oyunlarda karşılıklı bazen oluyor yazıştığımız, şimdi mesaj atsam merhaba desem ne diycem ne konuşacağım, bilmiyorum belki rahatsız olur

Medeni Hal
Tanışıklığımız çok eskiden @İlkizle ama Şuan ki nickimden dolayı tanımayacak muhtemelen olsundu.

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
Kötü birisi değil, sadece uzun zamandır bana tuhaf gelen bir yönetici :D

Ne biçim bir tuhaflık sezdin acaba iyidir farklı olmak