Hoş geldim

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Foruma geliyorsun ordan neden bilmeyelim geleceğini bilmemizin kerameti şuan burda olmandır :haha: Destina'nın sayfadan düştün dimi buraya

Gördüğüm kadarıyla baya üyeniz var herkes bilecek diye bir şey yok, o yüzden paylaşmak istedim sayın @Charismax, yoksa bende biliyorum forum kültürünün pinterest'ten eski olduğunu forumlara aşina biriyimdir baya zaman oldu, evet Destina olarak yazıyor bütün paylaşımları. Hoş bulduk hayırlı günler dilerim.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ozaman size iyi vakitler... :c3: @Destina eşim olur... iyi akşamlar

Medeni Hal
Öncelikle hoş geldin @Sahira, iyi forumlar diliyorum. :sev1::

Pinteresten üye gelmeyeceğine inanan ve bu üyelere inanmayan forum sahipcikleri var dönen dümenleride dönen laflarıda biliyorum/z.
Sizin bunu başaramamış olmanız ne benim ne de bi başkasının suçu değil ağlamayın.
Bu arkadaşların forumlarında hep aynı bilindik kişiler döndüğünden bizdeki farklı üyeleri çekemiyorlar şaşırıyorlar, ağızları açık kalıp salyalarını siliyorlar ve tabiki en büyük düşmanlıkları da kıskançlıkla başlıyor.

Senin gelmenle de bu konuya artık bi NOKTA koyma zamanı gelmişti, konunu dağıttığım için özür diliyorum ama buna artık bi açıklama yapmam gerekiyordu.

İşte bu benim başarım ve gurur duyuyorum! pinteresten bu güne kadar 4, 5 kişi gelmiştir. 180 kişi toplu gelse intihar ederler sanırım. ^^
Ekli dosyayı görüntüle 6263

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Biz ziyaretçi giriş yoğunluğundan sistem çökmesine hosting firmasıyla çözüm arıyoruz milletin derdine bak :haha: çoktan geçtik o yolları biz arkada kalıp toz yutanlar düşünsün nefes almayı :c00:

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Hoşgeldiniz, keyifli forumlarınız olsun. ?