Hoş Görülerim ile Geldim Merhaba

Meslek
Tubitak PARDUS
Merhaba

Fatih abinin tavsiyesi üzerine geldim, Site açtık eşimle beraber aile ortamı gibi dedi, Sunumlarını paylaşabilirsin özgürsün dilediğin gibi projelerinin paylaşımını yapabilirsin dedi

Ben Linux işletim sistemlerinde Yazılımcı olarak çalışıyorum, kendi anlatımlarım ve sunumlarımda mevcuttur sosyal medya üzerinden bu işi icra etmekteyim.

Fatih abinin Ubuntu Linux çekirdeği üzerindeki ustalıgını biliyorum 8 ay önce tanışıklıgımız oldu. Bir kod üzerinde çalışmam varken sunum yapmam gerekirken bana kendisi facebook üzerinden ulaşarak yardımcı olabilecegini söyleyip Sudo komutlarında uzman olduğunu söyledi. Başlarda inanmasamda Sunumuma verdiği katkı ile kendisine güvenim arttı :)

Şuanda kendisi bu işlerde para kazanmıyor hiç yapmamış demesine göre, bu sitesinden takip ettiğime göre bu konudada haklı ve doğru bir insan oldugunu gördüm. Yalnız Fatih abiyi sitede göremedim Nickini bilmiyorum biz onu farklı bir takma isimle biliyoruz

İsmim : Muhammed Enes Genelde Enes derler Enes ismini kullanırım, Tubitak öğrencisiyim ve yönetiminde yazılım geliştirme kadrosunda bulunmaktayım. Yerli pardus geliştiriciliğinde yer alıyorum.

İlginç olan benim bu işte olup bazı şeyleri bilmemem Fatih abimin ise alaylı olup bu işi bilmesi, bu yüzden bu tür abileri kardeşleri herzaman destekler peşinden gider yardım eder ve yardımlarından yararlanırım.

PARDUS yerli işletim sistemini herkese tavsiye ederim.
Yerli olalım Yerli kalalım Yerli kullanalım

Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

İsim
Nida
Memleket
Sivas
HOŞGELDİNİZ :mlllk:

Meslek
Tubitak PARDUS
Hoşbuldum Linda, Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
cem yılmaz ne diyor vizyon telede :D beni övme kardeşim bana para ver :haha:
Hoş geldin enes ' geç geldin ama olsun affettim :D
Fatih benim charismax nickim forumlarda ' boşver kurcalama orasını :cay:
alaylı ne la :D tescilli istanbul birincisiyim belgem dahi var niye ezikliyon beni sen bakim :c3::skr: şaka şaka

hocam burda dilediğin gibi kendi projelerinden bahsedebilirsin.. gerçi sen özgün yazılımın resmi çalışanısın yani makaleler v.b şeylerini başka forumlarda takılmadığına göre burda engelsiz olarak paylaşa bilirsin. kafana göre yani..

hatta mesela bana bir yeni forum gibi bir sprict yazarsan çok makbule geçer :D çünkü ben uygulama yapmayı bıraktım.. sprict yazmak istiyorum php ve html bilgim yetersiz kaldı csslerden dolayı .. diger terimleri telafüz bile edemiyorum zaten bilirsin az çok.. bana taslak olarak bir sprict yazsan ben devamını getiririm giriş yapamıyorum.. bu forumu kendi özgün sprictime taşıya bilirim. aklında bulunsun yani o tür projelere açık herzaman görüşlerim .

para kazanmıyor kısmını hiç açma :D

Site senin kullanımına amadedir kafana göre :skr:

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Hoşgeldin vala ne yazmışın okumadım iyi bişeydir kesin :D

• Haha
Tepkiler: LsR