Google hakkında yorum yapan gerzek insanlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Webamaster apoleti takan insanlar diyor'ki..
Google üyesi olan siteleri önerir.. O apoleti olan gerizekalılara diyorum'ki google'nin önermediği bir sitede üyeler nasıl haberdar olur?
Teşekkürler .. Sök apoletleri sök sök..

Ulan daha google çalışanları yaptığı bir yazılım hakkında kendileri yorum yapamıyor es kaza özellik keşfi yapıyorlar sen nasıl çözüyorsun algoritmayı mal'mısın ? Pardon evet mal'sın zaten..

Medeni Hal
Google amcama laf ettirmem :D biz herşeyi ondan öğrendik

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Ağzı olan konuşuyor işte be hocam. Ne yazık ki herkes, herşeyi bildiğini sanıyor, bir bilse ki hiç birşey bilmiyor. :)

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ağzı olan konuşuyor işte be hocam. Ne yazık ki herkes, herşeyi bildiğini sanıyor, bir bilse ki hiç birşey bilmiyor. :)
Google'nin kendi yayın kanalı var destek bölümü.. orayı takip eden yok.. konuyu açan konu sahiplerini google çalışanı olarak görüp ona uyanlar var...

Acayip tutuluyorum varya bu tür şeylere ..

Peşinden gittiği adamlar isim vermiycem google'de öyle bir'şey yok diyor.. aradan 2 ay geçiyor googlede öyle birşey yok diyen adam.. google'de şöyle birşey var demeye başlıyor..

Yani şu seo muhabbetine acayip taktım ben seo'cu değilim' ama googleye bakıyorum ne diyor adama bakıyorum ne diyor :haha: Galiba google'den habersiz google'ye özellik yüklüyor bu adamlar .. Hani şu almanyadan kuzenim yazdı şututgart olayı gibi :haha:

Geri
Üst Alt