Genel forum sitesinin google' için reklam vermesi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bazı forum siteleri var google adwork reklam giriyor durmadan.. sıralamada olması gereken içeriklere sahip anahtar kelimeleride bu yönde reklam vermeden çıkmaları gerekiyor ama çıkmadıkları için çıkmadıkları anahtar kelimeleri reklam olarak giriyor..

Ben bunu yanlış buluyorum.. üye çekmek için sıralamaya giremediğin anahtar kelimeleri reklam olarak giriyorsun.. Reklam yerine siten üzerinde bir çalışma yapsan o reklama zaten gerek olmaz..
Parası olan versin tabi bizlik bir'şey yok.. ama reklam vermeden olduğumuz konumda belli olduğu için tavsiye niteliğinde yazmak istedim..

Çünkü :
Gazeteye reklam verilmiş
Teknoloji sitelerine reklam verilmiş
Birden fazla makaleler yazılmış

Yani imkanlar baya bir kullanılmış ama sonuç ? Sıfır.. Değdi mi?

Ben bu tür insanların kafa yapısına MAL diyorum.. Olmuyorsa olmuyordur zorlamıycaksın..

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Evet Üstad`ım bahsettiğin forum sitesini biliyorum. Uzun bir süredir bu reklam yöntemini kullanıyor. Amacı nedir anlamış değilim.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aklınıza gelen evet o site ama başka arama anahtarı kelimelerle reklam veren bir kaç webmaster sitesi var.. Aklım almıyor birde bunların bir çoğu seo hizmeti verdiğini söylüyor.. Hani ben webmaster bilmem ne değilim o kimliğim yok ama merak sardığım konuları çözüncede çok ama çok garipsediğim bir olay ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Adı gibi felaket yaşıyorlar.. Dipsiz kuyulardan çıkamıyorlar ..

Geri
Üst Alt