Genel forum paylaşım sitelerinin ekşi sözlük inci sözlük özentiliği

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bazı forumlar sözlük konularını birebir o platform' mantığın'da işletiyor.. ekşi inci meydan'da yokken bunlar sözlük adında yerler olmasına rağmen normal sıradan popüler olmayan yerlerdi.. o sıralar genel forumlar'da sözlük konuları yoktu.. Sonradan biri akıl etmiş foruma sözlük konusunu getirmiş şimdilerde o şekilde bu tür sözlük konuları var.. Lakin özentilik deme sebebim normal sözlük kategorisinin goy goy geyik şekline dönmesi .. Eski sitelerin buna ihtiyacı yoktu... Mesela eski forumlar forum oyunları ve kendin yap kendi kaleminden tarzında yerlerle bir ivme ittirme motoru potansiyeli sergiliyordu .. lafmacuh - gibi daha eski ve sonrasında değişik uzantılı türevlerinden sonra inci ve eksi artı uludağ sözlük meydana geldi..

Şu'an bu konuyu açtığım yer sözlük konusu.. aslen bu bölümün adı serbest konular cafe veya eğlence bilmem ne şeklinde olmalıydı.. yani genel forum içinde'ki düzenin olması gerekeni bu normal'de.. ekşi sözlük bir sözlük çeşitidir bir site adı değildir onuda not düşelim ..

Forumlar sözlük konularını oralardan alıyor, burası hariç sendeki beyin kimsede yok galiba :sgy: çok farklı sözlük konuları açtığını görüyorum açtığın konuların çoğu ekşi ve incide de yok :alkss: bazı sözlük konularını arattım bulamadım oralarda

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Dndkndkddk ben bir sözlük açınca iki farklı alanda idex çaktırıyorum.... istisna olarak diğer yerlerde varsa vardır.. Hayattan bu konuda esinlenmem.. :devilish:

Bende bu konuyu görerek geldim site sahipleri ekşi sözlük sitesinde üye galiba

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Eskilerdenim doktor uzantılı olan benim.. beni seçin beni seçin... konu amacına ulaşmış teşekkür ederim... yeah sdfd

ekşi sözlük mantığı ile hareket ediliyor ama eskiden de tartışalım konularında açılırdı bu tarz konular.
sadece adı değişti :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ekşi sözlük mantığı ile hareket ediliyor ama eskiden de tartışalım konularında açılırdı bu tarz konular.
sadece adı değişti :D
Hıh benim açtığım soru ve sözlük konuları bütün forumlara ilham kaynağıdır :hih: benim anlatmama gerek yok.. son 3 senin son 2 yılında'ki eski forumlara bak bu kategorilere .. sonra gel burada'ki konuların başlantıç tarihi ve istatistiklerine bak dediğimi anlarsın :dct:

Hıh benim açtığım soru ve sözlük konuları bütün forumlara ilham kaynağıdır :hih: benim anlatmama gerek yok.. son 3 senin son 2 yılında'ki eski forumlara bak bu kategorilere .. sonra gel burada'ki konuların başlantıç tarihi ve istatistiklerine bak dediğimi anlarsın :dct:
anam babam sana bir şey demedim kii :D
senin açtığın sözlük konuların şimdi yalan yok %90-95i özgün oluyor :D
ama evet millet çalmayı sever :D MİSAL BEEN :D
bir ara konu çalıyordum forumlardan hep :D

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
anam babam sana bir şey demedim kii :D
senin açtığın sözlük konuların şimdi yalan yok %90-95i özgün oluyor :D
ama evet millet çalmayı sever :D MİSAL BEEN :D
bir ara konu çalıyordum forumlardan hep :D
Çalsınlar ben bir'şey demiyorum... sadece takıldığım olay şu... yani bu soru sormak sözlük uydurmak çok zor bişey değil.. arkadaşlarımın zekasından endişeleniyorum.. o yüzden yani.. hani kendiniz açın geliştirin diye ben şey yapıyorum arkadaşlara :D yoksa paylaştıkca güzeliz alsınlar.. ama soru ve sözlükte ne bileyim djkfhdsf

Burdan alınan konular açıldığı yeri düşürür.. :D öyle bir ayarlama mevcut burada... ama buradan hızlı index alıyorsa tabi işine yarar sdfdsf

Çalsınlar ben bir'şey demiyorum... sadece takıldığım olay şu... yani bu soru sormak sözlük uydurmak çok zor bişey değil.. arkadaşlarımın zekasından endişeleniyorum.. o yüzden yani.. hani kendiniz açın geliştirin diye ben şey yapıyorum arkadaşlara :D yoksa paylaştıkca güzeliz alsınlar.. ama soru ve sözlükte ne bileyim djkfhdsf

Burdan alınan konular açıldığı yeri düşürür.. :D öyle bir ayarlama mevcut burada... ama buradan hızlı index alıyorsa tabi işine yarar sdfdsf
taklitler asıllarını yaşatırrr :D

• Haha
Geri
Üst Alt