Genel forum denilince hepsinin aynı olmasını beklemek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sözüm ona falanca sitenin bize dediği olay... falanca kategori ismi vererek bizim forum yargısı kategorimize değinmişler..
Ne olsun istiyor bu millet .. bütün forumların aynı kategoriye içeriğe sahip olmasını'mı'' İllegal faliyetler İN' forum yargısı OUT çünkü kıskanıyorsunuz .. Zaten illegal faliyetler ile forum yargısı - yargı dağıt aynı kapıya çıkmıyor özü çok farklı ama mantık aynı gibi .. Öncelikle genel forum tam' olarak ne demek onu bilmek gerek ..

Bizim her'şeyimiz özgün ve kopya olmayan bizden çıkan fikirlerdir.. Sizin fikirlerimiz dediğiniz olaylar sizin çocukken sitelerde takıldığınız yerlerin aynısını açıp bu site benim demektir.. Arada olan fark tam olarak budur.. Biz alışılmışı bozmak peşinde ilerliyoruz..

Özetle' her forumun yapısı içeriği yönetimi farklıdır.. Bu'da kişilerle alakalıdır.. Biz piyasaya uyan değil yön veren örnek bir duruşla işi yürütüyoruz..

Bizim site sunumumuz budur... Yersin yemezsin sofra açık' dileyen oturur dileyen kalkar' Bereket versin .. Orda var burda neden yok gibi saçma şeyler bizim ilgilendiğimiz şeyler değil'

Teşekkürler' çıkış şu taraftan ..

Kime gönderme yaptığını bilmiyorum ama hak veriyorum. Benim forumum varken söylüyordun. Aynı olmayın farklı olun diye. Ben senin asla birileri için kötülük düşündüğünü sanmıyorum.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kime gönderme yaptığını bilmiyorum ama hak veriyorum. Benim forumum varken söylüyordun. Aynı olmayın farklı olun diye. Ben senin asla birileri için kötülük düşündüğünü sanmıyorum.
Ben çok kötüyüm hasret.. benden kötü şeytan bile olamaz.. durmadan kendime kötülük yapıyorum millete akıl vererek... :c00:

Medeni Hal
Sendeki beyin onlarda olmadığındandır hacı üretim yok sen başlı başına üretimsin :D çokta takmamak gerek herkes görüyor neyin ne olduğunu ?

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sendeki beyin onlarda olmadığındandır hacı üretim yok sen başlı başına üretimsin :D çokta takmamak gerek herkes görüyor neyin ne olduğunu ?
Hedefimin adı herkes değil... o bir kişileri herkesleştirmek :haha: Hoooppp şılakkkkks

Millete akıl verme bırakkk :gig: biz üretelim kendimiz için

• Haha
Tepkiler: LsR
Genel forumdur ama hepsi aynı değildir.Yöneticiler farklıdır bazı konular vardır ki dikkat ilgi çeker diğerinde yoktur sırf o nedenle bile üye olunur.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Fatih sen akıl ver alan akıllıdır almayan akılsızdır. Boşver kötülük sahibini bulur.
Sana çok verdim almadın ama :D dedim sana kapanmasın ben idare ederim diye sdgsd ok bb sgdfgf

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
E aynı :D

İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
Bu sitenin aynısını görmedim avatar koyma yeri farklı birde isim versem sorun olmaz galiba kadınlar kulübü var tam benzemese bile biraz bana kullanım olarak aynı geliyor.

İsim
Gizem
Memleket
İstanbul
Medeni Hal
Aklıma geldi ben kadınlar kulübünde bu sitenin adını yazmıştım. Beni orada banladılar 7 gün :D

Geri
Üst Alt