Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Forumlarda Sevilmeyen Durumlar

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İnşaallah, konu açtım ama bakalım diğer arkadaş ne der bilemiyorum.
e posta attım durumu izah ettim.... e postasındaki ismini koydum.. umarım anlayışla karşılar :D bişi olmaz herhalde belki burayı bile unutmuştur... özel dedin diye girişim yaptım yoksa yanlış aslında bir üyenin ismini diğerine aktarmak izinsiz :D dur bakalım gelirse e postadan dönmesini istedim :D

Multi üyelik küfür kavga

Ülke yönetiyor havasında adminler oluyordu burda yok buranın sahibi kafa adam kız olsa yürürüm ona haha

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ülke yönetiyor havasında adminler oluyordu burda yok buranın sahibi kafa adam kız olsa yürürüm ona haha
ayyyyy aşkıımmm biliyomusunnn ben biseksüellik kitapları okudum.... yürü baaa al beni al al :haha: dsjajkfh
la beni övmeyin bana para verin diyorum hala övüyosunuz illa cem yılmaz kesitimi koyayım buraya jsdkjsg

Kendini cool sanarak yaptıkları tavırlar özellikle forum sahipleri ve yönetimdekilerin, ülke yönetmiyorsunuz arkadaşlar bir cumhurbaşkanıda değilsiniz bizde sizin halkınız değiliz anlayın artık şunu.

• Haha
Tepkiler: LsR
Aynen öyle. Benim mottom hep şudur..
Herkes eşit… :)

24,435Konular
87,744Mesajlar
1,154Kullanıcılar
HasanMirzaevSon üye
Üst Alt