forumlarda sırf üyeyi bağlamak için rank vermeye çalışmak :D

dağıtalım bakalım bir yargı daha :D
şu aralar çok sık olmaya başlayan bir durum aslında :D
(yine burayı tenzih ediyorumm)
özellikle yeni açılan forumlarda bazı site sahipleri
sırf üyeyi sitede tutabilmek için gel seni yönetici yapalım gel sana rank verelim tarzında
saçma sapan kafaya girdiler.
özellikle adam aktifse hadi gel seni mod yapalım diyenler
valla anlamıyorum bu kafayı
ya zzaten mod olmak isteyen yazar sana
ne yaniii bu ısrarr :D

yargı bitmiştir dağılalımm :D
(bir sonraki yargım birazdan :D)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu konuyu her konu altında yazıp eleştirip konusunu açmadığımı bu konuyla farketmem :haha: Ulan adamsın be kız :haha:
Bu arada moderatörlük teknikten anlamayan kişilere verilmez... İki şekilde verilir ben kendi görüşümü söylüyorum eşim' benimle aynı fikirde olmaya'bilir...

1 Güvenilir olması yokuz mesela site dediğin nedir iki tık bir sil olayı.. Konu silsin üye engellesin yeterli..
2 Teknikten anlıyorsa moderatörü geç direk admin root girişi alır zaten ..

Diğer türlü gel mod yapalım olayı eski ücretsiz sistemlerden kalma.. Şuan yeni sürüm sitelerin mod durumları kısıtlamazsan tam yetkili olduğu için... bazı hatalar verdire'bilir anlamıyorsa.. Yani biz burda tam yetki veriyoruz kısıtlama olmuyor.. Bir hata'da yedek yükletir :D

SEMBOLİK YETKİ vermeyi strateji olarak anlarım... ama her selam verene yetki verilecekse üyeler üye olurken direk moderatör rankını seçsin seçime koyalım yani... Ben sevmem açıkcası öyle şeyleri... Aktif olmayan insanlar olsak belki 2 3 kişiye giriş verirdim yönetin ben yokum ama mülk benim der çekilirdim :D

%100 katılıyorum bu konu sahibinin dediklerine ..

Bu konuyu her konu altında yazıp eleştirip konusunu açmadığımı bu konuyla farketmem :haha: Ulan adamsın be kız :haha:
Bu arada moderatörlük teknikten anlamayan kişilere verilmez... İki şekilde verilir ben kendi görüşümü söylüyorum eşim' benimle aynı fikirde olmaya'bilir...

1 Güvenilir olması yokuz mesela site dediğin nedir iki tık bir sil olayı.. Konu silsin üye engellesin yeterli..
2 Teknikten anlıyorsa moderatörü geç direk admin root girişi alır zaten ..

Diğer türlü gel mod yapalım olayı eski ücretsiz sistemlerden kalma.. Şuan yeni sürüm sitelerin mod durumları kısıtlamazsan tam yetkili olduğu için... bazı hatalar verdire'bilir anlamıyorsa.. Yani biz burda tam yetki veriyoruz kısıtlama olmuyor.. Bir hata'da yedek yükletir :D

SEMBOLİK YETKİ vermeyi strateji olarak anlarım... ama her selam verene yetki verilecekse üyeler üye olurken direk moderatör rankını seçsin seçime koyalım yani... Ben sevmem açıkcası öyle şeyleri... Aktif olmayan insanlar olsak belki 2 3 kişiye giriş verirdim yönetin ben yokum ama mülk benim der çekilirdim :D

%100 katılıyorum bu konu sahibinin dediklerine ..

aynenn:D
geçen biri foruma girdim abi herkes mi yönetimde olur :D
1-2 tane normal üye var onlarıda vip yapmışlar :D

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
aynenn:D
geçen biri foruma girdim abi herkes mi yönetimde olur :D
1-2 tane normal üye var onlarıda vip yapmışlar :D
Abi sen çaktırmadan çok güzel çakıyon varya :haha: aynen katılıyorum dssdgsg

Ben Rank seviyorum forumlarda renkler falan ki @Destina senin farklı renkler kullanman benim hoşuma gidiyor bana Özel Rank yapsana yetkisiz ama bana Özel mesela
Bence çok hoşşşş

Geri
Üst Alt