Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forum siteleri olarak hesaba kattığımızda her türlü paylaşım ve tartışmanın yeridir...

Birde panel forumları vardır.. Bunlar avm ile alakalıdır.. Normal forum sitesi ile alakası bulunmayan kişilere forum dediğinizde farklı şeyler anlaya'bilir...

forumlar düzenli güzel ama çok zaman ister sözlük site sitelerinin görüntüsü daha heycanlı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forumları daha düzenli buluyorum

Lavinya

Az insan, çok huzur.
Forumlarla pek işim olmaz ben daha çok sosyal medyalarda takılırım burayada kafa dağıtmaya gelirim arada:p forum var forum var her yere üye olunup 24 saat online olunmasını saçma bulanlardanım. Tek olsun öz olsun

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forumlarla pek işim olmaz ben daha çok sosyal medyalarda takılırım burayada kafa dağıtmaya gelirim arada:p forum var forum var her yere üye olunup 24 saat online olunmasını saçma bulanlardanım. Tek olsun öz olsun
Arkadaş hatrına her yerdeyiz bazen... Tek olsun öz olsun .. Aynen..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben bazen şu kim bu kim diye analiz yapıyorum.. Yeri geliyor konumuna bakıyorum.. Ama davranışlardan ötürü o' normalde aynı nickle bir diğer yerde olan kişileri normal karşılarım' ki olması gereken normal bir durum bu.. Aslında benim yaptığım kuruntu varya.. Bizim bu sitede olan üyeler diğer siteleri bilen ve bilmeyen şeklinde olup çok fazla yayılım yapmayan dağılmayan üyeler...

Kim diyordu sosyal medyada öyle şeyler olmaz diye? Ahan'da örneği bu site.. Zaten çok forumcu olsaydı meskende bozulurdu ortam olarak.. Eski gir çık yapanların yaşları ile forumcu yaşı öküz olanların beyinsizlerin olmasından daha iyi.. Bende anlamadım ne demek istedim bu yazdığımla...

Geri
Üst Alt