Forumlar arası yaşanan soğuk savaşlar

Ben bu kategoriyi çok sevdim bende bir konu açıyım:D şimdi bilenler biliyor bilmeyenler illaki denk gelmiştir bu forumlar arasındaki laf dalaşmalarına :D benim merak ettiğim bunun bir sonucu var mı?:D herkes birbirine laf sokuyor ama kimse ölmüyor bu nasıl savaş :D yada buradaki amaç ne? kendi aranızda özel olarak çözmek varken herkesin gözüne sokmak niye? mesela iki tane tanımadığım kişi birbirine laf sokuyor birbirini rencide ve rezil etmeye çalışıyor amaç ne? dışarıdan görenlerin ikinizden birini tutmasını yada yandaş olmasınımı bekliyorsunuz? yada ikinizden birine hak vermesinimi? aslında bu insanlar hep bilindik insanlar bi grup gibiler onlardan başka kavga eden yok sanki forum camiasında bu insanlar herkesin bildiği gördüğü insanlar tanımalarına bile gerek yok o nickler hep ön planda kavgalarda. Bunlardan ikiside sizsiniz @Charismax ve @Destina :D yorumlarınızı merak ediyorum :D

Celestria

Zaman avcısı
Soğuk Savaş iki Süper güç olan ABD önderliğinde Batı Bloku ile Sovyetler Birliği'nin önderliğinde Doğu Bloku ülkeleri arasında Truman Doktrini'nin ilanından (1947) SSCB'nin dağılmasına (1991) kadar devam ettiği kabul edilen uluslararası siyasi ve askeri gerginlik.

hep amerikanın oyunu bunlar

Medeni Hal
Noluyor kardeşim ne bu tantana? :T:

Zamanında kavga ettiğim insanlara gittim hayırdır la derdin ne senin diye, bunuda özel olarak sordum. Özelden soruyorsun cevap gelmeden ban atıyorlar, oda yetmedi bazı forumlarda iletişim bölümünü boş yere kullandıkları için, oradan da yazdım dönüş olmadı hatta dönüşü forumlarda herkesin göreceği şekilde yapmayı seçtiler, oda yetmedi özel olarak maillerine e posta attım oda dönüşsüz kaldı. Daha napıyım? :D bunlar bana hep forum içinde herkesin göreceği şekilde dönüş yapmayı seçtiler, baktım olmuyor özel olarak bi tarafları yemiyor bende başladım herkesin göreceği şekilde gömmeye, elimde kanıt olanları şak diye atıyorum sesleri çıkmıyor aradan zaman geçince de böyle @Charismax ve @Destina tek kişi saçmalığını çıkarıyorlar :D bence bunların sosyal hayatları yok sanaldan ibaret hayatlar, sanaldan prim yapıp kendilerine ego basmaya çalışıyorlar ki millet görüp bizi alkışlasın diye. (zavallılar) :D Benim sosyal hayatım ve çevrem çok geniştir Türkü, ingilizi, italyanı, almanı vs. bir çok arkadaşım var hepsiylede irtibat halindeyim, İngiltere’ye gittiğim de hepsiyle de görüşen insanım. Yani bunlar gibi varoş, asalak ve asosyal insanlarla uğraşmak benim için sadece bir hobi, sanalda takıldığım da zamanımı geçireceğim kuklalarım onlar benim. Yani kısaca zamanında özel olarak yazdığım da gtleri yemediği için, ee bide kim görecekte onlara çanak tutacak özelden dimi? itlerini de salamıyacaklar üstüme :D o yüzden bu yolu seçtiler bende dalgama bakıyorum. :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu konunun bildirimleri bana neden gelmedi yada geldi gelir gelmez tema ile haşna fişne oldum diye görmedim :D
Ya son 1 senedir benim sosyal yapım forumlarla değişti biraz.. Reel çevreyi düşürdüm.. Yoksa benim çevrem çok geniş ama bunlar dost şeklinde değil. . Neyse şunu demeye çalışıyorum.. Esnek iş hayatım var .. Öncesi illa sosyalleşmiş bir insandım.. Yine öyleyim ama ev zamanımın çoğu forumlar'da geçiyor.. Misal şuan manyak gibi sabahlamışım hastayım.. Delimi beni şey yaptı ? Yatmam lazımdı kalkıp işime koyulmam lazımdı.. Hasta hasta mal gibi takılıyorum ..Hobinin yerini alışkanlık aldı.. Öncesin'de zaten panel yapımı yapıyordum ekstra iş şeklinde.. Yazılımcı değilim ama yazılımla uğraşıyordum alaylı'da değilim aslında donanım yazılımı hakkında plus plus bilgim var ama sistemsel olarak yeterliliğim yok.. Haliyle hobi iş alışkanlığa döndü.. E buralar'da çevrede edindik sevenlerim ve sevmeyenlerim.. Sevdiklerim ve yinede sevdiklerim var :D Nadir insan sevmem ben :D Bakın nadir severim demiyorum nadir insan sevmem...

Bu atışmalar soğuk savaşlar biraz ego kabartması.. Ben aslen rap geçmişine sahibim.. Buralar bana kibar geliyor.. Yazıyla falan atışmak.. Biz milyonun kulağına gidecek şekilde dissleşip küfürleşiyorduk yani argoyduk kanı hızlı akan genler dönemiydik.. Şimdi'de evet atışıyoruz oluyor... Ama bunlar sebebsiz yere değil..
Ben evli bir insanım açık görüşlü aşırıda lafımı esirgemem.. Bu durumumdan kendisine eğlence çıkarmak isteyenler oluyor.. E canları sıkılıyor :D Benim'de canım sıkılıyor kim kimi yerse oluyor.. Bugüne kadar bir kaç kişiyle öyle uzaktan atıştım.. Bir kere olsun birisi beni desteklesin demedim.. Gerek yok'ki acizmiyim aykü :D İğneleme falan güzel oluyor .. Aslında dikkat ettim biz ailelerine hakaret edercesine bir'şey'de demiyoruz .. kişinin kendisine argo hicivsel laf çakması yapıyoruz.. Yani ben yapıyorum eşim delilcidir.. O konuşuyorsa elinde bir'şey vardır.. Bende delilsizce konuşurum kişinin ağzından ahbabın'dan dostundan duymuşumdur delil toplamam saçma sapan ekran resimi almam.. Çünkü ben anlatırken çevresindeki insanlar ' lan acaba doğrumu söylüyor olabilir'mi dediği şeyleri bende hissediyor düşünüyordum dedirtiyorum.. Yani gerek yok .. Bakmayın siz uzun yazarım karışık yazarım ama iş ciddiyse yazım gücüm çok etkilidir .. Çünkü adım attığım'da 10. adımımın nereye gideceğini genelde tahmin ederim.. :D Yanlış ederim doğru ederim ama ederim iki ihtimalide cebim'de tutarım.. Atışıyoruz yani.. dışarıya açık şekil'de .. Ama hiç bir zaman'birisinin kusurunu birisinden alıp şu bana şunu dedi sen onun hakkında bunu dedin demem.. isim vermem ortaya atarım arasın bulsunlar.. Boşta sıkmam :D Güzel oluyor.. BAKIN BUNLARI UZUN YAZDIYSAM DEMEK'Kİ BENİ ÇEKİYOR BU DURUMLAR bazende yoruyor :D

Sonuç olarak akıllı görünen gerizekalıların kendisinden kat kat zeki olan insanları kandırdığını aldattığını görünce dayanamıyorum.. Şeytan bana çubuğunu dürtüyor.. Kalk kalk bak mal var şuna bir olta atsana diyor .. Napiyim suç kimin ?

Geri
Üst Alt