Forum sitesi ara sıra kapanacaktır

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Önceden forum açıkken yapıyordum bazı yapılandırmaları hevesleniyordum hoşuma gidiyordu.. Artık yapılandırmaları konu kaybı olmaması adına forumu dışarıya kapatarak konu açılmasını engelleyerek yapıyorum..

Site'mizde sorun yok .. Benim kafam'da sorun var .. Yamalamaya çalıştığım bir yazılım var site dosyalarına.. Onu deniyorum ayriyetten hosting' bazlı bazı kısıtlamalarada çözümü başka firmalardan araştırıyorum..

Sitemiz çok büyüdü' kısa bir zamanda büyümesi şahsen benim hoşuma gitmedi ama sevinilecek bir durum...

Bir kaç gün kapat aç kapat aç tarzında' site kapanır bazen'de hatalar verebilir.. Bir takım denemeler yapmak zorundayım..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Oldu bitti gitti yamaladım hfoddopd

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bence bir mahzuru yok. :)
Dün bir hosting aldım... Xenforo uyumlu özellikle kampanyalarında xenforo hosting yazıyor..
Aylık olarak deneme yapayım dedim siteyi oraya taşıdım...
Ne oldu biliyor'musun? :D

Hatalar aldım bazı dosyalarımı içeri almadı eksik taşıma yapıldı.. Dediler ki biz taşıyalım hani bu full yedekten komple c paneli taşıyorlarya o zaman sorun olmuyor..

Bende dedimki eski yerimin c panel yapılandırmasını yeni panelimde istemiyorum kendim manuel taşıycam dedim..
Öylede yaptım hataları bir bir attım açıklamalı resimli video'lu görselli olarak..
Dediki lisanslıysanız sitenizin destek sitesine yazın ... Ben delirdim öyle diyince..

Dedimki geldiğim yer xenforo uyumlu hosting var iddasında bulunmamasına rağmen hata almıyorum..
Siz xenforo uyumlu adında hosting satıyorsunuz hatasız bir site ile geliyorum benim siteme'mi çamur atıyorsunuz dedim..
Uzun uzun görsel attım açıklama yaptım..
Beyfendi yedeklerinizi alın İptal iade işlemi yapalım dediler...

Buda büyük bir firma' ha .. Hay hay beyfendi dedim.. iadeyi aldım son lafı çaktım kapattım konuyu..

Şuan xenforo değil düz linux hostinge geçirdim isim vermiycem siz seversiniz o firmayı.. Konuştum ettim uygun geldi sıfır sıkıntılı geldi..
Alırkende hizmeti dedim kendi yazılımlarım var site dosyasına yamalıycam entegre uğraşım var dedim.. Okey' dediler.. Kafa rahat

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Dün bir hosting aldım... Xenforo uyumlu özellikle kampanyalarında xenforo hosting yazıyor..
Aylık olarak deneme yapayım dedim siteyi oraya taşıdım...
Ne oldu biliyor'musun? :D

Hatalar aldım bazı dosyalarımı içeri almadı eksik taşıma yapıldı.. Dediler ki biz taşıyalım hani bu full yedekten komple c paneli taşıyorlarya o zaman sorun olmuyor..

Bende dedimki eski yerimin c panel yapılandırmasını yeni panelimde istemiyorum kendim manuel taşıycam dedim..
Öylede yaptım hataları bir bir attım açıklamalı resimli video'lu görselli olarak..
Dediki lisanslıysanız sitenizin destek sitesine yazın ... Ben delirdim öyle diyince..

Dedimki geldiğim yer xenforo uyumlu hosting var iddasında bulunmamasına rağmen hata almıyorum..
Siz xenforo uyumlu adında hosting satıyorsunuz hatasız bir site ile geliyorum benim siteme'mi çamur atıyorsunuz dedim..
Uzun uzun görsel attım açıklama yaptım..
Beyfendi yedeklerinizi alın İptal iade işlemi yapalım dediler...

Buda büyük bir firma' ha .. Hay hay beyfendi dedim.. iadeyi aldım son lafı çaktım kapattım konuyu..

Şuan xenforo değil düz linux hostinge geçirdim isim vermiycem siz seversiniz o firmayı.. Konuştum ettim uygun geldi sıfır sıkıntılı geldi..
Alırkende hizmeti dedim kendi yazılımlarım var site dosyasına yamalıycam entegre uğraşım var dedim.. Okey' dediler.. Kafa rahat
Şu hosting, sunucu işinde bilmeyen, anlamayan insanlara çalışmak kadar zor bir şey yok.
Adamlar sunucu kurmayı öğrendiğinde hosting firması açıyor ve ceremesini de biz çekiyoruz. Sırf bu adamlar yüzünden o işlemleri de biz öğrenmek zorunda kalıp yapması gerekenleri biz anlatıyoruz.

Seni çok iyi anlıyorum üstadım.

Rabbim bizleri işini bilmeyen adamlarla karşılaştırmasın.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yani abi... Adamlara şunu demek lazım anlamaları için... Sen benim bilgisayar kasamsın ben seni kiralıyorum... Ben sana işletim sistemimi kurucam.. Fazla darlamaya yerek yok şu modül bu modül paylaşımlı paylaşımsız.. İşletim sistemimi kuramıyorsam sen benim kasam' olamazsın ' bu abi bu iş böyle yani..