forum sitelerinin amacını bilmemek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
forum sitelerinin kurucuları dahi forumların amaç'ını bilmiyorlar... forum siteleri günümüzün word press siteleri gibidir...
geçenlerde birileriyle muhabbet ederken aklıma takılan mantıklı veya kişisine göre mantıksız gelen şeyler banada sırayet etti ister istemez...

diyorlarki :
kaç üyen var
online üye sayın kaç
günde kaç kişi uğruyor
v.b v.s falan filan..

arkadaşlar kusura bakmayın yıllar önce 2005 2015 tarihlerinde online hareketli olan siteler bile zamanında hareketli olmaması gerekirken aktif haldeydi..
forum sitelerinin amaçı anlık mesajlaşma değildir... bir soru sorar çıkarsın sonra girer çözüm varmı diye bakarsın.. anlık cevap beklenmez forum siteleri sprictler yapılırken böyle hedeflenmedi bu :D bende ezelden sprict yazılımlarıyla uğraştım deli kanımızın aktığı dönemler . böyle bir mantık yok..

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Doğrusu söze ne denir. Geçmiş yıllarda bazı bölümleri ziyaretçilerede açardık, üye olmadan soru sorabilsin diye. Üye sayısı değil organik ziyaretçi önemli. Üye sayısına bakanlar ya bayan üyelerin peşinde gezenlerdir ya da sadece goygoya gelenler.

Melissa

İş Kadını <3
İsim
Melisa
Memleket
Bayburt
Meslek
Matba Ambalaj Muhasebe
Medeni Hal
İkinizde dogru söylüyorsunuz bizim okulun sitesi varken hocalarımız merak ettiklerinizi sorun musait zamanda arkadaşlarınız yada diger hocalarınız bilen kişiler konuya hakim olanlar cevaplar derdi. Bizde hocam kimse yokki derdik. Oda bize msnden sorun site anlık mesajlaşma yeri değil topluma açık sosyal mekan derdi. Düşününce söyledikleriniz o anlama geliyor
Örnek = İnce memed konusuna haftalar önce yorum yaptım karşıt görüş geldi anlık cevaplamadım haraletlenmesin diye yeni cevapladım. Bunu anlık mesajlaşma yerinde bekletsem adım umursamıyor yada bilgisiz olurdu.
İlk defa uzun uzun yazdım:)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben sayısalcıyım o yüzden 'amacını değil amaç'ını yazarım sözelci olsam olabilir.. konuşma şeklim neyse o anlamı bozulmadan herşey bununla ilgili takıntılı arkadaşlar için konumda vardı :haha: Teşekkürler yinede Havaya Sıkılan Tabanca :haha:

Ama hakkatten tek başına 'amaç' ek gelince amac oluyor tdk bile kafayı karıştırmış amacınımı amacinimi amaç'ını mı diye ... şuanki başlık düzeltilmiş ama bence yanlış...
Neden yanlış benim mantık şöyle işliyor..

Ama'cını
Amaç'ını

Bence benim ayrım atıp yazmam %80 herkesin telafüz ettiği şekilde.. aman her neyse

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Tamamen menfaatlerim için kullanıyorum
Yoksa yeryüzünde bu kadar boş yapabileceğim bir mecra yok
Hemde gizli herkes :d
Ay aşırı özgür ayol.

• Haha
Tepkiler: LsR

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Bence ortamdan kaynaklı güzel oldumu takılıp kalıyorsun kötüyse yüzüne bakmıyorsun :D

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ortam elbette bir etken... ama birazda kullanılabilirlikle alakalı o... mobil yatırım yapmak gibi mobilden basit sade kullanıma özen göstermemizde bizim için bir artı..

Geri
Üst Alt