Forum admini olunca kendini bir halt sanmak..

Burayı tenzih ediyorum(daha bir şey görmedim zaten)
Bazı sitelerin adminleri kendilerini sanki ülke yönetiyormuş gibi görüyorlar.
Ve öyle bir ego yapıyorlar ki insan ne nasıl yani??? Oluyor :D
Hayır neyin kafasını yaşıyorsunuz ki??
Bende adminlik yapıyorum ama hiç böyle değilim :D
Birde bunun üst modeli olan site sahipleri var evlerden ırak.
Kaç tane site bıraktım öyle :D

Bay_Kuş

Gece bekçisi
İsim
Özgür
Üyeler sıkı yönetim seviyor öylelerin yanındalar. Ben 2 yere daha üye oldum farklı isim girerek iki yerde birbirinin aynısı kasıntılar. Çok takılmasamda girdiğim yerlerde stres sevmem rahat olmam lazım. Burasıda bunu karşılıyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu aralar @Astrea dokundurma yapıyor aslında birilerine ama anlamıyorum hadi hayırlısı :D

Site forum bir install ile kurulur bir hosting çökmesiyle silinir gider.. yani devletiniz yıkılır.. buraları whatsap gurupları gibi görmek daha faydalıdır... mülk sahibi sunumcudur.. içindeki'lerde var olan yerde takılan bireyler.. Forumlar'da yönetim olmasına renkli menkli bişiler ranklar olmasınada gerek yoktur.. ama şimdi başta rank verdik sonrakiler ranksız kaldı diye yaparsak ilk verilenler noluyo hağğğm diye söver.. Düzen olur bunuda mülk sahibi sağlar .. Mülk sahibi konu açar mülk sahibi taşır siteyi.. Üyelerden beklenti olmaz.. olmamalı.. Ego törpüleme yeri gibi kullanıyorlar..

Kurallara gelince... ben kuralsız yaşamı seven birisiyim.. belki bu site beni bizi yansıtmıyordur ama kurallarda yazılı olmayan kurallara göre saçma .. yazılı olmayan kuralları koyarsanız kimse zorlanmaz uy denmez insani olarak zaten uyulur... diğer türlü yazıp çizip şu olmasın bu olmasın yasaklanırsın giremezsin doğurturum çoğaltırım şeyleri bana gelmez..

Gerçi konu bu değil.. Konu ciddiyet verip ticari geliri olmamasına rağmen eğlence geyik yapacak ortamı sunacağına harbiden kendini bir bok sananlar ... Kaç kuruşluk sistem olim :D Herkes açar boş boş takılır.. gerçi boş olsa ne dolu olsa ne? Açmak istersin açarsın olay bundan ibaret..

Birde site sahipleri bu ortamları sunarken karşılık beklemezler kendilerince bir düzen kurarlar meydan mekan budur derler.. yani bu kural değil bu olması gereken.. şu toplantı yaptık karar verdik olayları tamam olması lazımdı ciddiyete gerek yok..

Sor şunu yapalım mı ? olur olur olmaz olur - bak 3 evet çıktı bitti..

Gerek yok adamı arayıp kanka gel oylama yapacaz demeye :D Kravatta takın oldu olacak..

Teknik konulara girmiyorum bu üyelik bişi değil zaten.. bakın bir örnek .. nasıl yönetim anlayışım varmış kendimden örnek..

Geçen burada cinsel sağlık kategorisi istendi.. ben bunu açsam elime yapışmaz dimi.. ? nedir yani panele gir forumlar alanında yaz açılsın ..
Neden açmadım red ettim ? şimdi yazılı olmayan bir kural.. var olan kategoriler bu konuları içerikleri kaldıra'biliyor.. sağlık bölümü erkek bakım yada kadın sağlık bakım bölümü yani var..

Buna ben kurallar gereği olmaz demedim... gerek yok bak böyle bir yer var dedim ilgili yerleri attım kendisine..
Açsaydım ne olacaktı ? istek yapılan şey kural koymayı gerektirecekti.. o istedi buda isterdi şu istedi o'da isteyecek...
İşte bende diyorum'ki forum şuan bu' istemek ile tavsiye arasında'ki o ince çizgiyi yakalarlarsa burada mangal bile döneriz :D

Ha bide ben forumu genel forumlardan geri çektim kendi alanına saldım.. alan arıyor site şuan.. ziyaretçilerin ilgisi bilgi içerikli konulara oluyor gördüğüm kadarıyla.. amaç bende ziyaretçilerdir.. üyeler ise eğlenmesine baksın.. ana avrat sövüşmeden :D

Medeni Hal
Bu yüzden burayı seviyorum ben uyarı yapılırken bile şakayla karışık yapıp ciddi olamayan bir yönetim var, insanları kırmadan dokundurmadan yapıyorlar :) neden başka yere gidelim :) önemli olan üye çekmek değil üye tutmak ailenin tanımını bu site çok güzel gerçekleştiriyor

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu yüzden burayı seviyorum ben uyarı yapılırken bile şakayla karışık yapıp ciddi olamayan bir yönetim var, insanları kırmadan dokundurmadan yapıyorlar :) neden başka yere gidelim :) önemli olan üye çekmek değil üye tutmak ailenin tanımını bu site çok güzel gerçekleştiriyor
Böyle şeyler diyonuz'da kime diyonuz ? :D Bana bize öyle şeyler söylemeyin ya :D

Yarası olan gocunur üstüme elbette almıyorum....yapılıyor ki deniyor :byyy:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben forum sahibiyim admin kadar billur tuz sahibi olamadım.. Üyelerin'de aşşağısında bir algıyla keyfi takılıyorum :dans: