Eski Forum Siteleri

2000 - 2010 yılları arasında bilgi alışverişi forumlardan sosyal medya görevini yine forumlar karşılıyordu. Facebook un çıkmasıyla tek tek kapanmaya başladı. Eskilerden r10, wmaaracı, shiftdelete, donanımhaber, maxicep, wowturkey, iyinet, tahrıbat gibi çok az forum sitesi günümüze ulaştı. Ulaşamayan birçok foruma ise archive.org sitesinden site arşivi bölümünden o sitenin arşivlerine ulaşmak ve site içeriği üye durumu vs yeniden görmek ve tekrardan o günleri ansamak istiyorum. Ne kadar çok site ismi verirseniz o kadar iyi olur.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Burada yazanların hepsini bilirim hiç birisinde takılmışlığım yoktur üyeliklerim muhtemelen vardır.. eski siteler denilince benim aklıma rap forumları gelir hep.. çünkü ilk eskiler hep onlardı 97 98 'den bu yana net aleminde bir şekilde forum olarak olmayan bazı siteler varlığını sürdürüyordu.

Ben rap sitesi yazayın fan clup'lar

Melenkolia.com - net - org
Cezafan.com
Sagocuyuz.com
Sagopakajmer.org
Sagola.com
Melenkolik.org
Turkrap.de
Trrap.org
Rapmerkezi.com
Cezafan.com
Hiphoplife.com - net
Hiphopdaim.com

Bi sürü daha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Medeni Hal
Buldum buldum. :D PsmstLoRd'a bak gold üyeymiş admin olmadığı zamanlar gerizekalının. dkkfldldlf

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
platinlerin olmadığı zamanın ekranı bu diğer mallar çıkmamış :haha: çogunluk gizli üye her zamanki gibi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
oranın emektarları beni asla unutamaz şuan sor ha tamam vay şerefsiz buldum seni diye hatırlar puhahaha :haha: sallarım geçmişide geleceğide akıllı olun leeeannn

Medeni Hal
Güzel günlerdi be 5 kişiyle reelde buluşmuştuk Türkiye'ye geldiğimde. :D Tabi sonra Fatihle evlenirsen konuşma bizimle dediler erkekler kıskandı galiba kldfhjgldfg sonra senle bi evlendim herkes topuk oldu lan sjkdslkdjflskjdf.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ooo biliyon ben kimleri ağırladım evimde :haha: sadece burası değil turkrap.be den trrap.org' dan bi ton arkadaşım geldiydi ..

Seninle evlenince biliyon banada demişlerdi o kız bu kız şöyle böyle ? ulan ne engel olanlar vardı be... evlilik cüzdanını paylaştık ya la ??

Medeni Hal
Oradaki çoğu kızın hayatında parmak izim vardı ondan yavrum. :c00: kaşınanı o zamandan beri kaşıyormuşum. lkjgkldfg
Ayrıca yönetici kankilerimin şifreleri hep bendeydi Oğuz malı beni her banladığında girip banımı kaldırıyordum onlarda çaktırmıyordu biz kaldırdık diyordu. Ulan ne fenaymışım be. :D:D

Medeni Hal
Ay ne tatlısınız siz dgsdgsdg
Bende gruphepsi sitelerinde takılıyodum o zamanlar ksdgjsdkgjs