Eskiden forum adminlerine şey yapan kızlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Sizin zamanınızı bilmem bizim zamanımız'da veren vereneydi moderatör olmak için.. Veren derken zamanlarını :D sdfdsf Ş Lan ne kürtajlar oluyordu... Ondan yasaklandı zaten :haha: Neyse aduukettt

kapılar arkasında normal olan olaylar bizde aldık zamanında :D

• Beğen
Tepkiler: LsR
Tuh allah kahretsin ne işlermiş öyle çokmu lazımmış bişeyler olmak için rezaletten başka bişey değil bu dediğiniz :cautious:

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Rap siteleri bu konuda başı çeker... Boşuna kaşar uzmanı değiliz... La peynirin kilosu fena olmuş... Tatları olsa bari hepsi aynı' ki ...

Bu konuları konuştuğum arkadaşım vardı 8 sene önce olması gerekiyor. Var yani bunlar gerçek.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çoğalın gençler :haha: oy lazım bfkdkddk

Medeni Hal
Öyle ortamlarda bulunmadım forumlarda bulundum ama o şekilde şahit olduğumda bırakırdım. En temiziniz benim :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Öyle ortamlarda bulunmadım forumlarda bulundum ama o şekilde şahit olduğumda bırakırdım. En temiziniz benim :D
En temizinin içinden bir insan yavrusu çıkıyor .. Bu zaman o zaman değil bu o zaman şu zaman... Ne oldum demiycen bir çay koyup içicen bu kadar basit :D

Dediğin gibi böyle ortamlarda ben de bulunmadım

Medeni Hal
Hiç onlardan olmadım lan aksine adminler bana yürürdü. :T:
hatta yüz vermedim diye adımı çıkarmışlardı sen hatırlarsın o zamanlar kankaydık :D
reddedilmenin verdiği acıdır bu. :D:D hepsinin ağzına mıçmıştım. :T:
öyle erkeklere benim gibi delikanlı kız yaramaz. :T:
ama şuan da bile var mayası bozuk olanlar, forum aleminde tanınırlar açık adres verdirmeyin bana. :T:

daha düne kadar da benim evli olduğumu bilip bana yürüyenler vardı tabi ki ağızlarına sıçınca geri vites yaptılar.
herhalde kendileri gibi evli, eşlerini aldatan, bunuda eşim nasılsa duymaz görmez hesabı gizlilik esastır ilkelerinde yapar sandılar ama mayam bozuk değil, hiç de olmadı, eşimden başka hiç bir erkeğe ilgi duymuyorum o gözle bakmıyorum ayartılmam imkansızdır yani kusura bakmayın. :T:
Evliliğimle de alakası yok, benim kendime saygım var, karaktersiz değilim, midem kaldırmıyor ölene kadar tek eşlilikten yanayım, özeti budur.

Her konu da bir yaşanmışlığım varsa muhakkak kamu spotunu vermem lazım by by. :T:

Medeni Hal
Kanka bunların hem beleş olanı hem de paralı olanları var :D yaradışları bile el üstünde tutulan kadınların kendilerini aşşağılık bir yere koymalarıda çok tuhaf kendi tercihleri meze olmak istiyorlarsa verecekte çok alacakta çok :D

Geri
Üst Alt