Ekonomi iyi olsaydı ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Partizan bir insan değilim ama eski bir ak partili olduğum doğrudur sonrasında kimselere oy vermediğimde doğrudur... Ama ekonomi bu kadar kötü olmasaydı ak parti ilk tur'da alırdı.. Ve yine alacak... Neden derseniz.. Kimse yanlış anlamasın birilerinin ülkeyi yönetmesi gerekiyor ve ak parti karşısında bir ADAM yok malasef yok... Lidere lider gerek'ki çetin geçsin.. Yok...

Doğru lidere lider gerek yokmu sen öyle görüyorsun olabilir

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Doğru lidere lider gerek yokmu sen öyle görüyorsun olabilir
Valla ne yalan söylüyim... Tayyip erdoğanı başka ülkede aday koy yine burdan'da seçilir.. Yani şimdi parmak sallıyor azarlıyor kızıyor ediyorda... Bir'şey olduğunda yine çözen taraf ivediklik onda.. Şu'an üstünde bir lider yok.. Bak lider diyorum bu partilikle alakalı değil ... Adam oyun kurucu.. Sen sen sen diyor sıralamaya sokuyor insanları... Mansur yavaş var diyorduk disiplinli artık o bir daha genel başkan falan olamaz.. Çünkü kabullendi genel başkanının altından gözükmeye.. Yok abi lider yok... Hani beni aday yapsalar neyse o ayrı :haha:

Medeni Hal
Ülkelere bakarsanız yönetim şekillerine farkı anlarsınız tartışmak bile saçma. Bir hoca şunu demişti bütün sahtekarlığı müslümanlar yapıyor gavurlar yapmıyor ne kadar acı dimi diye. Özeti bu

• Beğen
Tepkiler: LsR
Medeni Hal
5 sene başkalarını da denemek lazım 21 sene yönetimde olan birine giderse bu ülke batar diyen ziyniyetler olduğu sürece daha da beter oluruz. Şuan zaten batmış durumdayız. Bu ülkenin başına kimler geldi kimisi 15 sene kimi 25 sene iktidarda kaldı onlar gidince bu ülke battı mı? batmadı. Şimdi de batmaz. Aksine şuan en berbat dönemleri yaşıyoruz merkez bankasının iflasını açıklaması an meselesi diyorlar görücez