Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'den şikayetçi oldu! Ece Ronay taciz olayının perde arkasını anlattı!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu kızı yaptığı şarkılardan dolayı sevmediğimi herkes bilir zira benim olayım rap' yaptığı ritimsellere rap demesinden dolayı haz etmem'ki kimse sevmez rap aleminde.. ama iş mehmet ali yani maliye geldiğinde kıza hak veriyorum.. Tahminde edebiliyorum durumu.. bir taraftan arkasında magazin dünyası olan mali.. diğer tarafta sanal internetten ünlü fenomen olan ece ronay.. yani kimse kusura bakmasında bu kızın arkasında gerçek kişiler halk var :D magazin yok... Haklı diye tahmin ediyorum... bu kızın yaşı 22 olması lazım klip'de oynattığı mehmet alinin sapıklık çapkınlık döneminde bu kız doğmamıştı bile.. Mehmet ali erbili savunan kesim belli magazin içinden olanlar bu kız savunmasız kalıyor ama hukuk bu işi dengeliycektir.. Çok doğru bir karar verdi şikayetci olmakla bu iş kadına taciz' olarak döndü bize.. olay mali ile ece olayı değil..

Bende sevmiyorum bu kızı yalnız haklı olabilir. Haberi çıkmıştı daha önce kurgu olayında başarılı bunun kurgu olmadığından bende eminim. Mehmet ali erbil bütün ünlülerce bilindiği için medya gücünü arkasına alıyor. Kızın arkasında kimse yok kız yaklaşılmayacağını bilir akıllı birisi, gerçek olduğundan haklı olarak açıklamış

Ben kız olarak ece ronaya yürürken o moruk sessiz kalsaydı şüphe ederdim :LOL: Yok ya ece masum bütün ünlüler sessiz kalıyor mehmet ali erbilin arkasında ünlü güçlü kişiler var. Umarım adalet yerini bulur. Kızın hesapları kapatılmış instası var sadece artık

İsim
Halim Selim
Memleket
Kırıkkale
Meslek
Kuruyemişci
Kızın 16 17 yaşındaki tiktok videosunda kimler twörk istiyor diyip sallaması var. Ve içimde tanga var diye ipini göstermesi ifşa olarak geçiyor. Sonraki yıllarda polis ile dalga geçiyor oradaki dalga geçmesi polisin bana gel demesine tepki olarak polise küfür ediyor. Kız orda da haklı ve 20 li yaşlarına geldiğinde çocukluktan çıkıp hareketlerine fikirlerine çeki düzen veriyor. Kısacası kimseyi geçmişiyle vuramazsınız şuan o kız açık giyinen ucuk birisi olsada düşünceleri normal sıradan bir insandan farklı değil, yayılan haberlerden hepimizin haberi var mehmet ali erbil sapıklığını yapıyor kıza kızda bunu red edip terslediğinde tehdit yiyor, kızda öylemi diyip ifşa ediyor ses ve konuşmaları. Ortada bir kanıt varken kıza yalan söylüyor rol yapıyor denilmez. Bende suçsuz masum olduğuna inanıyorum. Z kuşağı diyerek gençleri aptal durumunda bırakmaya çalışıyorlar. Ayıp

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kızın 16 17 yaşındaki tiktok videosunda kimler twörk istiyor diyip sallaması var. Ve içimde tanga var diye ipini göstermesi ifşa olarak geçiyor. Sonraki yıllarda polis ile dalga geçiyor oradaki dalga geçmesi polisin bana gel demesine tepki olarak polise küfür ediyor. Kız orda da haklı ve 20 li yaşlarına geldiğinde çocukluktan çıkıp hareketlerine fikirlerine çeki düzen veriyor. Kısacası kimseyi geçmişiyle vuramazsınız şuan o kız açık giyinen ucuk birisi olsada düşünceleri normal sıradan bir insandan farklı değil, yayılan haberlerden hepimizin haberi var mehmet ali erbil sapıklığını yapıyor kıza kızda bunu red edip terslediğinde tehdit yiyor, kızda öylemi diyip ifşa ediyor ses ve konuşmaları. Ortada bir kanıt varken kıza yalan söylüyor rol yapıyor denilmez. Bende suçsuz masum olduğuna inanıyorum. Z kuşağı diyerek gençleri aptal durumunda bırakmaya çalışıyorlar. Ayıp
bende böyle düşünüyorum aynısından..

Linux

Birbey
İsim
Uğur
Memleket
Ardahan
Medeni Hal
Artık kim suçlu, kim haklı anlayamaz olduk. Ne yazık ki insanlara olan tüm güveni tamamen kaybetmek üzereyiz.

Şahsi fikrim şudur ki, ikisi de güvenilmez tipler.

• Beğen
Tepkiler: LsR
Haklı olması salak olmadığı anlamına gelmez sevmiyorum bu kızı çok yapmacık havalı madem mahkemeye verdin hala niye konuşuyorsun kardeşim

Karınca

Yine Yeniden
İsim
Perihan
Memleket
Tokat
Meslek
İ.K
1 renk 2 ton başka yorum yok :giggle:

Geri
Üst Alt