Dünya tatlısı insanın arkadaşından selam

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Vayy :c00: demek beni dinliyordun :haha: hoş geldin ...
Umay benim farklı iş yerlerinden'de arkadaşım sayılır şuan aynı yerde değiliz ama ayn yerde fason olarak karşılaşmıştık .. Nörüyon lan naptın dobloyu sattınmı :mz:

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Haha açıklama yapıyo bide :D Sattım doblo yok artık hiç olmadıki ? Hoşbuldum kaderimsin

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Haha açıklama yapıyo bide :D Sattım doblo yok artık hiç olmadıki ? Hoşbuldum kaderimsin
İyi bari sattıysan borç ver bende bi şahin alayım :haha: hayat pahalı faça arabasına binek bari

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Gördüğüm kadarıyla internet sitelerinde fatih aynı dışarıdaki fatih birşey değişmemiş :rolleyes: Ben biliyordum zaten göründüğün gibi olduğunu, he vereyim borç şahan al kendine benide gezdir neslihan ablayla olar mı? İş lazım masacılığı bıraktım :oops:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Gördüğüm kadarıyla internet sitelerinde fatih aynı dışarıdaki fatih birşey değişmemiş :rolleyes: Ben biliyordum zaten göründüğün gibi olduğunu, he vereyim borç şahan al kendine benide gezdir neslihan ablayla olar mı? İş lazım masacılığı bıraktım :oops:
Olar olar :D iş kolayda senin orası neresiydi nerde oturuyordun sen gel bizim oraya alalım seni servis uyarsa uymasada uydururuz bayrampaşa tarafındaydın sen demi

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Terazi deredeydim şimdi bahçeşehire taşındık sapa bi yer buralar nasıl yapalım abi?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Terazi deredeydim şimdi bahçeşehire taşındık sapa bi yer buralar nasıl yapalım abi?
Zengin muhitte yerleşmişsin :haha: BahçeŞehir Esenyurt sınırı.. yer zaten adnan kahvecide.. Tamam uygun gibi görünüyor.. Seni Robotlu formahane bölümünün masasına alalım orada masacı ihtiyacı vardı.. adam seçiyorlarda sokarız akşam saat 9.30 gibi beni bi ara numaram var sende aynı numaram.. ara sabah yada bir ertesi gün gel başla sen evraklarını sonra yaptırırsın ama hes kodun mutlaka olsun onsuz gelme.. Ben güvenliğe adını veririm sende direk adımı ver seni benim yanıma getirirler makina dairesine orda işi hallederiz :D Ben yerleşik düzene geçicem yarından sonra vardiya sıktı beni 8 - 6 gibi saat düzenlemesi yaptım kendime bu hafta içeriye vericem 8 saat iyi hoş ama bana sert yapıyor saatleri artık .. Girişte bekletirlerse bekleme direk beni ara ben sokarım seni içeriye.. bizim güvenlikci dayı biraaz agrasif :haha: bir kaç fatih var karıştırır ben olduğumu bilmez messimez sen bi ara detaylayayım ben sana..

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Abi senin orası büyük şirket alırmı beni :D O nasıl olacak bide çok evrak parası istiyor oranın evrakları 250 300 tl diyorlar vallahi o kadarım yok 4 aydır boştayım ben :D Başka yer varsa oda olur :glly:

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Abi senin orası büyük şirket alırmı beni :D O nasıl olacak bide çok evrak parası istiyor oranın evrakları 250 300 tl diyorlar vallahi o kadarım yok 4 aydır boştayım ben :D Başka yer varsa oda olur :glly:
Sen beni akşam ara.. direk gelip başlarsın evrakları muhasebeden ben hallettiririm sen boşver takıntı etme.. İk'da bizde :haha: fetöcü gibi tek başıma sardım ben burayı kafana takmaya değmez sen işini yap saatinde gel saatinde git gerisi senin dışınca boşver..

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Orasınıda mahkum etmişsin anlaşılan :gic1:Abi numaran yok bende :D