Depremin vurduğu Gaziantep’te ekmek 14 TL’den satılıyor.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yooo iddia değil bizzat bir yakınımla konuştum doğru ve bu haber zaten haberlerde bizzat var ki
E o insan bir daha esnaflık yapamasın iptal etsinler.. İnsan olmayanın insanlardan kazancı olmaması lazım.. Vay şerefsiz... Bu arada bizimde yakın çevreden tayinleri olan kişiler vefat etmiş.... Hatay için özellikle hatay bitti dümdüz diyorlar yav... Hava soğuk püfff

Ya sen ne diyorsun o yol güzergahında küçük marketler top kekin paketini 30 liradan satmışlar yanında çocuk olanlar mecbur alıyor ne yapsınlar kendileri açta durur minik çocuk aç durur mu kimin yüreği dayanır elli lirada olsa alınır.Bu da bir tanıdığımın bizzat ağzından duyduğum kelimelerdir.

• Üzüldüm
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ya sen ne diyorsun o yol güzergahında küçük marketler top kekin paketini 30 liradan satmışlar yanında çocuk olanlar mecbur alıyor ne yapsınlar kendileri açta durur minik çocuk aç durur mu kimin yüreği dayanır elli lirada olsa alınır.Bu da bir tanıdığımın bizzat ağzından duyduğum kelimelerdir.
Demek'ki bu zam'larda buna benziyor hükümetle alakası yok... Neyse siyaset yapanlara sinir oluyorum zaten... Millet ölüyor diğer millet evinde klavye telefondan siayset yapıyor.. Bu deprem çok kötü oldu çok... İnşaallah bir daha olmaz ülke yıkıldı darma dağan oldu resmen...

Enkaz altından çıkarılan cansız bedenleri hastanenin önüne dizmişler... Çöp poşetlerine.. Bakamadım bile haber'de izlemiyorum artık dinliyorum sadece..

Yardımsever insanlarda var tabiki allah razı olsun onlardan.

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Valla helal olsun batmaz ya allah ona bol kazanç versin bereketini görsün inşallah

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Valla helal olsun batmaz ya allah ona bol kazanç versin bereketini görsün inşallah
Batmaz ya böyle yapan markete hem reklam hem kazanç sağlar reklam derken reklam olsun diye yaptı anlamında değil.. Bu adam yardım ettiyse bizde ondan alırız kazansın.. Adam allah için insanlık yapmış.. Bizde insanlık adına onu kalkındırırız inşaallah.. Bulurum ben adresini burday'mış..

Lavinya

Az insan, çok huzur.
En kötü günümüz de bile bedava olmuyorsa ölelim! herşeyini kaybetmiş insanlar var yanında parası olmayan insanlar var el insaf!

Yardım etmeyle bişeyimiz eksilmez yerine geliyor çok şükür küçük yardımlar bile nelere fayda sağlayacaktır.

Geri
Üst Alt