Çay şekeri stokluyorlar sanki diye düşünmemek elde değil

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bir haftadır bazı yerlerde çay şekeri bulunmuyor sanırım zam gelecek bir yerlerden haber uçmuş olacak'ki zam gelene kadar çay şekeri getirmiyorlar..

Alıştık artık düzeleceği yok

Yok ya düzeleceği gerçekten yok.Markette kulak misafiri oluyorum şeker gerçekten piyasadan çekildi sakladılar kesin her zaman yaptıkları şey insafsızların.
Adam soruyor şeker niye yok neden sadece küp şeker var.Market elamanının cevabı:
Asgari ücret belli olsun abi o zaman artacakta.
Vallahi adamı günaha sokar bunlar.Ee artmasın asgari ücrette dokunmayın o zaman.
Kadın kasada kavga ediyor raftaki fiyata baktım aldım elimdeki fişte fiat başka ne iş diyor.Kasa görevlisi her akşam fiat değişiyor nasıl yetişelim etiket değiştirmeye diyor.
Uzayıp gider düzelmez bu durumlar allah insanlara geçim kolaylığı versin.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok ya düzeleceği gerçekten yok.Markette kulak misafiri oluyorum şeker gerçekten piyasadan çekildi sakladılar kesin her zaman yaptıkları şey insafsızların.
Adam soruyor şeker niye yok neden sadece küp şeker var.Market elamanının cevabı:
Asgari ücret belli olsun abi o zaman artacakta.
Vallahi adamı günaha sokar bunlar.Ee artmasın asgari ücrette dokunmayın o zaman.
Kadın kasada kavga ediyor raftaki fiyata baktım aldım elimdeki fişte fiat başka ne iş diyor.Kasa görevlisi her akşam fiat değişiyor nasıl yetişelim etiket değiştirmeye diyor.
Uzayıp gider düzelmez bu durumlar allah insanlara geçim kolaylığı versin.
Aynı durum bende çok şahit oldum.. Kemal sunal filimlerini aratmadı bu dönemler..