Astrea

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
  • Beğen
Tepkiler: LsR
İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Ben elif'in peşinde dönüyorum zaten istanbul lehçesi var onda sen anlamazsın sdjfkjsdg seninde peşinde döneriz geleceğin zamanı çıtlatta bi bakalım... samimi diyorum ha yakınmış yerler.. fantalar benden diğer kalan her'şey sizden sfsdgsg
Şubat ayına yıllık izin istedim bakalım netleşince şu gün geliyorum derim :D
o görsel değiştii :D
yerine plastik bir şey gerdiler :D
Ha iyi bari o neydi öyle yav :D :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
de gitttt :D
benim asıl :D asya yakasına yılda bir akraba ziyareti dışında gitmem :D
sen al Asya Yakasını :D
Asya değil anadolu orası biz avrupa yakalılar için :D ben seni karşıda biliyrodum.. esenyurt k.çekmece aha şurasıda florya marmaraya bi biniyon dünya turu sdfgdsgf
Şubat ayına yıllık izin istedim bakalım netleşince şu gün geliyorum derim :D

Ha iyi bari o neydi öyle yav :D :D
Gün verme yada gün ver he bi bakak uyarsa şey yaparız.. bi sıkıyım seni sarılıp.. manyak deliyim'dir ha herkese bakıtırım kendimize dsfsdg rezil olmaya hazır ol..

Asya değil anadolu orası biz avrupa yakalılar için :D ben seni karşıda biliyrodum.. esenyurt k.çekmece aha şurasıda florya marmaraya bi biniyon dünya turu sdfgdsgf
benim için Asya :D yokk be 18 yıldır Floryada yaşıyorum :D
biz senle bunun muhabbetini yapmıştık hatta :D

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
benim için Asya :D yokk be 18 yıldır Floryada yaşıyorum :D
biz senle bunun muhabbetini yapmıştık hatta :D
Yaptık'ta bak şimdi hatırladım üsküdar galata falan tamam :D zaten ondan peşindeyim.. sen istanbulda yetişmiş birisini bulmak ne kadar zor biliyor musun ? Ondan zaten ilgi alakam biraz fazla senin sohbetine.. şimdi sen anlamıycaksın dediğimi ama lehçe olayı var kafa yapısı.. bu dobralığının altında akıl var senin :D yani ben anlıyorum'da anlatamıyorum.. ondan pozitifsin bana.. senin kafaya kolay erişim var bende :haha:

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal

Gün verme yada gün ver he bi bakak uyarsa şey yaparız.. bi sıkıyım seni sarılıp.. manyak deliyim'dir ha herkese bakıtırım kendimize dsfsdg rezil olmaya hazır ol..
Ortada bir şey yok daha o zaman gelsin ayrıntıları konuşuruz daha. :D Benim göbekten dolayı beni sıkabileceğini düşünmüyorum jdjadasd

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ortada bir şey yok daha o zaman gelsin ayrıntıları konuşuruz daha. :D Benim göbekten dolayı beni sıkabileceğini düşünmüyorum jdjadasd
Benim kol uzun ben sarılırım yaparık bi şekil :D bu arada astrea konusunda dediklerimi yabana atma.. sen eski arkadaşısın ama bak yeni bir bilgi.. bu kız kafalarında kafası muhabbeti koyar geçer yani :D salma sen bunu koparmayın bağınızı.. dsfsdf

İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Yaptık'ta bak şimdi hatırladım üsküdar galata falan tamam :D zaten ondan peşindeyim.. sen istanbulda yetişmiş birisini bulmak ne kadar zor biliyor musun ? Ondan zaten ilgi alakam biraz fazla senin sohbetine.. şimdi sen anlamıycaksın dediğimi ama lehçe olayı var kafa yapısı.. bu dobralığının altında akıl var senin :D yani ben anlıyorum'da anlatamıyorum.. ondan pozitifsin bana.. senin kafaya kolay erişim var bende :haha:
Beni de fahri hemşehriniz yapın :D

• Haha
İsim
Abdullah
Memleket
Gaziantep
Medeni Hal
Benim kol uzun ben sarılırım yaparık bi şekil :D bu arada astrea konusunda dediklerimi yabana atma.. sen eski arkadaşısın ama bak yeni bir bilgi.. bu kız kafalarında kafası muhabbeti koyar geçer yani :D salma sen bunu koparmayın bağınızı.. dsfsdf
Niye bağımı koparayım Elif candır :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal