Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Survivor'da Cinsellik, Mastürbasyon, Regl ve Tuvalet İtirafları!

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
2021 Survivor'da yarışan Aleyna Kalaycıoğlu yarışmadan sonra da konuşulmaya devam ediyor. Survivor'da gösterdiği performansla sık sık adından söz ettiren yarışmacı en son Oğuzhan Koç'un yazdığı 'Bedelini Ödedim' şarkısıyla da müzik dünyasına adım atmıştı. Kalaycıoğlu 'Bize Kaldı' adlı programda herkesi şoke eden itiraflarda bulundu. İşte Kalaycıoğlu'nun Survivor'da mastürbasyon, tuvalet ve cinsellik itirafları...

s-3a1dc42c2ebb50d9c3caf2921e4c8928cf35f1e2.jpg

Survivor'ın popüler isimlerinden biri olan Aleyna Kalaycıoğlu geçtiğimiz gün Youtube'da yayınlanan 'Bize Kaldı' adlı programa konuk oldu. 'Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor’da Neler Yaşandı? Hedeflerini Açıkladı! Bize Kaldı’da Bu Hafta!' başlıklı bölümde birbirinden samimi açıklamalarda bulunan Kalaycıoğlu'nun Survivor itirafları gündeme bomba gibi düştü. İşte Aleyna Kalaycıoğlu'nun Survivor itirafları...

Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Bomba Survivor İtirafları​

Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Bomba Survivor İtirafları

Gönüllüler takımında yarışan eski dostu Ayşe Yüksel'le arası bozuk olan Aleyna Kalaycıoğlu eski arkadaşının kendisine zeytin dalı uzattığını duyunca '3 günlük dünya olduğunu Survivor'dan çıkınca mı anladı?' cümlesiyle çıkış yaptı.

Kalaycıoğlu ayrıca hayatında asla barışmayacağı insanlar arasında Ayşe Yüksel'i koyduğunu da ekledi.

"Hepimiz Kokuyorduk"​

Hepimiz Kokuyorduk

Survivor'ın kurgu olduğu iddialarına böyle bir şey olmadığı yönünde cevaplar veren Kalaycıoğlu 'Televizyonda izlerken yemek ve tuvalet vardır diye düşünüyordum ama gerçekten yokmuş' dedi.

Eski yarışmacı ayrıca 'Çok leş kokan var mıydı?' sorusuna ise 'Hepimiz kokuyorduk. Ben bir başkasına kokuyorum, bir başkası bana kokuyor.' diyerek yanıt verdi.

"Gece Giderken Fışık Diye Basıyorsun"​

Gece Giderken Fışık Diye Basıyorsun

Yarışmacıların tuvaletlerini nereye yaptığı sorulunca Kalaycıoğlu şunları söyledi;

'Herkesin tuvalet alanı farklı gibi gözüküyor ama ortak. Herkesin gittiği bir yol var. O yolda sola sapan sağa sapan var. Tuvaletini yaparken bir başkası tuvaletini yapmaya geldiğinde çok sessiz olmalısın. Yoksa yakalanırsın.' şeklinde konuştu.

Ayrıca tuvalet konusunda sinirlendiği durumu ise şu sözlerle açıkladı; 'Birkaç kez başıma geldi, patika yolumuz var. Orası yürüme yolu. Oraya tuvalet yapılmaz. Gece giderken fışık diye basıyorsun.'

Survivor'da Cinsellik Var mıydı?​

Survivor'da Cinsellik Var mıydı?

Survivor'da yarışmacılar arasında cinsel bir yaklaşım oldu mu? sorusuna 'Benim tanıklık ettiğim olmadı' diyen Kalaycıoğlu 'Şimdi biz adet filan olamadığımız için bizim erkeklik hormonu çok fazla baskılanıyor. O yüzden olamıyoruz. Hormonel çok dengesizlikler oluyor. O an kimin aklına böyle bir şey gelir bilmiyorum.' şeklinde konuştu.

Mastürbasyon Yapıyor muydunuz?​

Mastürbasyon Yapıyor muydunuz?

Cisellikle ilgili soruları içtenlikle yanıtlayan Kalaycıoğlu sunucuların 'Mastürbasyon yapıyor muydunuz?' sorusu üzerine şaşkınlığını gizleyemedi. Kalaycıoğlu bu soruya yanıt vermekten kaçındı.

Geri
Üst Alt