9 yaşındaki Şiar'ın ölümüyle ilgili anne ve 3 şüpheli adliyede

Charismax

Toprak kabul etmez yapma
Katılım
20 Ağustos 2020
Mesajlar
22,396
Tepkime puanı
8,127
Yaş
33
Konum
Memed' Home
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Cinsiyet
vtEvVy
Medeni Hal

Sakarya'da 4 ay önce evde çıkan yangında 9 yaşındaki çocuğun hayatını kaybetmesine ilişkin gözaltına alınan annesinin de aralarında olduğu 4 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Sakarya'da 28 Nisan'da çıkan yangında 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölmesine ilişkin yakalanan, çocuğun annesi Gülüzar Amanet, erkek arkadaşı Hami ile annesi Emine ve kardeşi Yasin K.'nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Asayiş Şube Müdürlüğünden çıkarıldıkları sırada şüpheli Emine K., "Ben bir şey yapmadım, sustuğum için çok pişmanım. Korkudan sustum" dedi.
Çevrede çocuklarıyla bekleyen vatandaşlar zanlılara tepki gösterdi ve emniyet ekiplerine teşekkür etti.

Araçlara bindirilen 4 şüpheli adliyeye götürüldü.
Olay
Sakarya'da 28 Nisan'da Karşı Mahalle Gökçekız Sokağı'nda bulunan binadaki yangında Şiar Kılıç'ın cesedi itfaiye ekiplerince evden çıkarılmıştı.
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kocaali Cumhuriyet Savcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında bir televizyon kanalındaki ifadelerinden sonra Kılıç'ın annesi Gülüzar Amanet ile erkek arkadaşı olduğu belirtilen Hami K., kardeşi Yasin ve annesi Emine K. İstanbul ve Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalanmıştı.
 
Üst Alt