Zıbını sıyırıp başlıyorum / Yüzde dışında kalanlara hala gülüyorum

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forum çevremin %95'i gerizekalı kız peşinde koşan sapık vajina (kibarcası) delisi .. Erkek peşinde koşan penis (kibarcası) delisi.. Kendisini seksi sanan malları elinden tutan gajılar'dan oluşuyor..

2020 yılında tekrardan girdiğim bu aleme xenforo ile başlamıştım.. 2021 yılında bireysel olarak güzelliklerini anlatmıştım vbulletin ile karşılaştırma yaparak..

Dönüşler şu şekildeydi...

vBulletin daha rahat kolay
Xenforo çok zorlanıyorum
Telefondan vbulletine daha rahat hakimim

v.s v.s aslında alışkanlıkları'da değil ortamına göre yanıp sönen gerizekalı taklitçi takiyeciler..

Neden böyle konuşuyorum yazıyorum...

İnsanlar kendi forumunda xenforo'ya geçelim'mi diyorlar.. Yok ya vbulletin aşk falan yapıyorlar.. O insanlar aynı yeri xenforo'ya geçirdiklerinde .. Yok ya falan diyenler xenforo'yu övmeye başlıyorlar.. Sistem güncel telefondan şu bu.. Xenforo'ya üye bile olmam diyenler şimdi o değişim geçiren sitelerin adminlerinin kulu kölesi.. Yönetim ve ortam'da kız varsa ... Aynı ortamda sanal seks yapan erkek kadın varsa sitenin çok bir önemi yok aslında onlar için.. Çünkü bu kişilerin üyelikleri ilk zamanımızda bizim burada'da var olanlar bizim forumumuzu kastederek böyle düşünenler.. Yani olay sistem değil kişiler..

Benim kızdığım nokta herkesle bireysel olarak görüşmüşümdür ikili sohbetlerde öneri yapmışımdır hatta yükselsinler amacıyla çok teşviklerde'de bulunmuşumdur... Ben açarım paraya gerek yok demişimdir .. Bir çok kişiye %100 Kişilere demişimdir bunu.. bu %'de içinde anladım'ki %95' i çekememezlik hasetlik kıskançlık içindeler.. Ben her'şeyi sunmuşum teknik açıklama bile yapmışım bu işin içinde olduğumu bildirmişim.. Bana değil'de destek sitesinde iki konu okuyarak ben kurarım yaparım diyenleri tercih etmişlerdir..

Bunlar beni ve eşimi çok sevdiklerini.. Falanca yerlerde başarılı olduğumuzu idda eden sözde samimi dostlarımız..

Şimdi ne değişti ? Anlık takıldığın siten xenforo'ya geçti.. Hadi kurulu olan diğer vbulletinlere git? Gidemezsin çünkü orada olan yatak muhabbetin diğer tarafta yok.. Yediğiniz bokların kokusunda takılmayı seviyorsunuz sizler..

%95 içinde kendisini %5'lik derecede görüp öyle olmayanlar sizede kocaman selamları'mı iletiyorum...

Yani bu dönekliği görmek için benim bireysel sohbetlerden bahsetmeme gerek yok.. Eski konuları araştırın yorumlara bakın... Xenforo' gömenler geçiş sonrası övgü yağmuruna tutuyorlar.. Oysa'ki doğuştan olan forumlar varken dostum dediklerinin yanında olmayanlar.. Ve hala hala aynı şekilde insanlar arasında seçim yapıp çöplükte takılanlar :D Kusurumuza bakmayın bizde forumcular yok sıradan tipik bireysel kişiler var ve burada ti'ye alınmayacağınız için kalabalık gelmeniz kendi otoritenizi kurmanız lazım.. İzin verir miyiz ? Sanmam.. Yağ çekenleri yağı ile beraber kaydırıyoruz geri..

Bizim yönetim şeklimiz şahsi değildir toplumsaldır... Bir yerde kavgalı olduğumuz görüşlerimizin uyuşmadığı kişilerle farklı platformlarda bir arada olabiliyoruz.. Çünkü forum adabı ve takılma şekli forumculuk adı altında yanlış işleniyor.. Önüne gelen forumcu forumcuyum diyor.. Forumculuk diye 'birşey yok.. Senin davranışların var...

Bu konu vbulletini aşşağılamak değil' hala vBulletinin iyi bir yapı olduğunu düşünüyorum çünkü geliştirmesini yapabilirim öyle bir işe kalkıştığımda default kullanmam.. Ama gün itibari ile senelere bakarsak xf ve vb karşılaştırılması ve vb'yi ön plana koymak gerçekten aptallıktır.. İnsanlara söylüyorum sistemlere değil...

Sahtesiniz .. Kahpeliğiniz samimiyete bürünmüş sadece..

Zıbın kızın bana dokunma demesinin koruması değil mi? :D siyah böyle bikini tarafı sert erişilemez haha ulan mantığa bak nerden aklına geldi bunu başlık olarak kullanmak. Aşılamaz denilen yolları aştım geldim der gibi

Fatih sen kime dokunsan resmen ilgi budalası oluyor. Geçen sene anlattığın olay bu yazıyla ilgili diye tahmin ediyorum. Bırak boşver kimseleri uyarma. Senin sayende uyuyan salaklar uyanıyorda adam yerine konuluyor :) hatalısın fatih :) bu kadar iyi niyet yardım severlik iyi değil, mesafe koy herkesle arana, sen kabiliyetli birisin. Boş insanlarla muhabbet etmene gerek yok.

Fatih sen kime dokunsan resmen ilgi budalası oluyor. Geçen sene anlattığın olay bu yazıyla ilgili diye tahmin ediyorum. Bırak boşver kimseleri uyarma. Senin sayende uyuyan salaklar uyanıyorda adam yerine konuluyor :) hatalısın fatih :) bu kadar iyi niyet yardım severlik iyi değil, mesafe koy herkesle arana, sen kabiliyetli birisin. Boş insanlarla muhabbet etmene gerek yok.
abla kaç para aldın bu yorum için .s

Kendini bu kadar yıpratma yardım isteyen senin peşinde olsun.Bırak milletin ahlakını sen düzeltemezsin düşsünler düştükleri kadar gözleri kör değil ya.

adam zıbını parçalıyor siz zıbın erkek için ne demek bilemezsiniz .d

Konuda ne güzel bazı şeylere değinmiş kendince haklı olduğunuda düşünüyorum. Ama siz zıbın zıbın demişsiniz. Bende yenilikci bir insanım

Geri
Üst Alt