Zerrin Özer ve Murat Akıncı gerçekten barıştı mı?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

Zerrin Özer ve Murat Akıncı'nın evliliği geçen yıla damga vurmuştu. Evlendikten 36 saat sonra boşanma kararı alan çift için enteresan bir barışma iddiası ortaya atılmış. Zerrin Özer ve Murat Akıncı gerçekten barıştı mı? İddialar doğru mu?

Olaylı 36 saat
Olaylı 36 saat

Zerrin Özer ve Murat Akıncı geçen yıl herkesi şaşırtarak evlenmiş, yine aynı şaşkınlıkla sadece 36 saat sonra boşanma kararı almışlardı. Çiftin boşanmaya giden o 36 saat içinde yaşadıkları haftalarca gündemi sallamıştı.
Hastanelik olmuştu
Hastanelik olmuştu

Evlendiği eşinin dolandırıcı olduğuna dair peş peşe gelen açıklamalar Zerrin Özer'i sarsmıştı. Özer, yaşadığı derin üzüntü ve hayal kırıklığından ötürü hastanelik olmuştu.
Tazminat talebinde bulunmamıştı
Tazminat talebinde bulunmamıştı

Bu yılın başında eşi ve kayınvalidesi hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı aldıran Özer'in bu evliliği bu yılın başında sona ermişti. Özer, herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmamıştı.

"Gerçekten mi?" dememek imkânsız
Gerçekten mi? dememek imkânsız

Tüm bunlardan sonra Zerrin Özer ve Murat Akıncı'nın yollarının kesin olarak ayrıldığını düşünüyorsunuz değil mi? Ben de öyle sandım. Ancak bir iddia var ki "Gerçekten mi?" dememek imkânsız.
İddialara göre...
İddialara göre...

Son gelen iddialara göre Zerrin Özer ve Murat Akıncı barışmış. Hatta öyle ki, Akıncı ile barışan Zerrin Özer, Corona günlerini eski eşi ile kayınvalidesi ile geçiriyormuş. Ve hatta bu durumu da herkesten gizliyormuş.
"Uslan artık deli gönül!"
Uslan artık deli gönül!

Ben bu iddia karşısında Corona morona dinlemeyip sokağa çıkıp avaz avaz "Yok artık" demek, hatta küçük dilimi filan yutmak istiyorum artık cidden. "Uslan artık deli gönül!" diyerek Zerrin Özer'e seslenmek istiyorum.

Yine mi başa döndük?
Yine mi başa döndük?

Yani peş peşe gelen dolandırıcılık iddialarından sonra hastanelik oluyorsunuz, 36 saat boyunca tüm sevenleriniz "Ayrıl!" diyor, hatta boşanıyor ve uzaklaştırma kararı alıyorsunuz ve sonra "Hop!", başa dönüyorsunuz.
Corona ve sevgi açlığımız
Corona ve sevgi açlığımız

Bu iddia gerçek mi bilemiyoruz ama şu anda sosyal medya yıkılmış durumda. Ben ne yazık ki iddianın gerçek olma ihtimalini de ne yazık ki yüksek buluyorum. Bunun nedeni de Zerrin Özer'in Murat Akıncı'ya aşık olduğunu ve gözünün hiçbir şey görmediğini düşünmem.

Zerrin Özer eğer Murat Akıncı'yla sürpriz bir evlilik yaptıysa ve sırf sosyal baskıdan ötürü boşanma kararı aldıysa o deli gönüle söz geçirmek zor cidden. E bir de Corona yüzünden bozulan psikolojimiz ve sevgi açlığımız, asosyalliğimiz eklenince kuvvetle muhtemel bir iddia olduğunu düşünüyorum bu barışmanın.
Basit hatalar yapmamalı
Basit hatalar yapmamalı

Aşk nedir, ne değildir bu konular hakkında herhangi bir aşk doktorluğu yapacak değilim, konunun uzmanı değilim. Ben sadece Zerrin Özer gibi kıymetli bir ismin, muazzam bir sesin, şahane bir sanatçının basit hatalar yapabilme ihtimaline inanamıyorum.

"Aynı nehirde iki defa yıkanılmaz"
Aynı nehirde iki defa yıkanılmaz

Aşık olduğumuzda gözümüz hiçbir şey görmüyor belki ama dostlarımız oluyor, uyaranlarımız çıkıyor. Zerrin Özer'e sesimiz gitmiyor mu gerçekten? Bizi duymuyor mu? "Aynı nehirde iki defa yıkanılmaz" lafını hiç mi sarf edeni yok mesela? En büyük dileğim Zerrin Özer hakkındaki bu iddianın yalan çıkması. Yapma, etme Zerrin Özer. Bir yanlış ikinci kez tekrarlanırsa o artık yanlışlıktan çıkar. 'Kıyamam'daki o en az, en çok hatalara artık bir "Dur!" de.

Geri
Üst Alt