Zerda

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu gizemli genetikçi doktor arkadaş içinde sonra fikirlerimi yazıcam..

Kendisi ile birkaç kez kısa sohbetim oldu bilgili, anlayışlı ve insana yakın davranan birisi..Yorumlarını hep takip ediyorum mümkün olduğu kadar ilk geldiğim günden konuları dikkatimi çekmiştir.

Hal hatır, sorar anlayışlı ve naif bir insan...zamanla tanıdıkça dahada yazarım...;)?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Dur bende önsöz olarak bi yorum yapayım.. konuları hep raporlanan birisi.. raporlayanın ismini vermiycem bir kaç kişi ilk konularını raporluyordu.. genetikçi tam olarak hangi branş dal bilmiyorum ama genelde kadın sağlığı ile ilgili şeyler paylaştığı için ve bazı resimler olduğu için şikayet alan konuları var.. kendisiyle görüştüğümde atarlanmıştı.. ben doktorum kardeşim sana iğne vurmam gerekiyorsa istediğim yerini açtırırım iğneyi vururum demişti :D haklısın demiştim.. çok aşırı samimi değilim ama paylaşımları faydalı bence beni ilgilendirmesede :giggle:

Eczane personeli olsa hiç çekinmeden kondom isteyebileceğim türden bir ablamızdır. Çekinme duygunuzu yitiriyorsunuz karşısında efenim. Pamuklara sarınız

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Zerda bu konunun açıldığından haberi bile olmadığı için etiketliyorum.. Kendisi kayıplar'da... Genetikçi ile cinsel sağlık uzmanlığı arasında'ki bağlantıyı anlamasam'da bir sağlıkçı...
Biraz sivri dilli ama kırmıyor.. Kırsada yapıştırıyor..

@Charismax
Teşekkür ederim vallahi konudan haberim yoktu :D
Sen biliyorsun anlattım durumumu, teşekkür ederim düşünceli davranışın için.
@İlkiz
Teşekkür ederim canım, sende kendi halinde durgun ılımlı birisin, ben sevdim seni. İlk moderatör görünce şaşırmıştım, yeniydin daha sonra öğrendim tanışıklık varmış. Uygun zamanlama olunca tekrar sohbet edelim :)
@mayOnez
Sağlık sektörü çekinme konularını işlemez, her zaman :)
@Lavinya
Kız seninde ağzın var dilin yok. Unutmadım cevapsız mesajları ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Teşekkür ederim vallahi konudan haberim yoktu :D
Sen biliyorsun anlattım durumumu, teşekkür ederim düşünceli davranışın için
Sen fake'sin... Sus seni biz yarattık.. Senin derini iskelete geçirdik ve sana meslek verdik.. Ayrı bir telefon numarası ve ayrı bir whatsaap hesabı açtık sana.. Ve kendi kendimize dm'de sen tarafından kendimizi fırçalattık... Bunlar zor işler.. Koskoca forumu yarattık ama gel gör'ki içindeki üyeleri idare edemiyoruz.. Yapacak birşey yok.. Buda mesken hükümdarlılığının sorunları..

Sen fake'sin... Sus seni biz yarattık.. Senin derini iskelete geçirdik ve sana meslek verdik.. Ayrı bir telefon numarası ve ayrı bir whatsaap hesabı açtık sana.. Ve kendi kendimize dm'de sen tarafından kendimizi fırçalattık... Bunlar zor işler.. Koskoca forumu yarattık ama gel gör'ki içindeki üyeleri idare edemiyoruz.. Yapacak birşey yok.. Buda mesken hükümdarlılığının sorunları..
Resimlerim zaten sanatçı albümünden ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Zerda, biliyorum ben çekmiştim onlarıda ?

Geri
Üst Alt