Yönetici tarafın'dan mesaj düzenlenmesi ve silinmesi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bizim forum sitemizde yönetim bölümü diye bir bölüm yoktur... Bir durum olduğunda özelden irtibat kurarız.. Yönetim seçimlerimizde genelde uysal sakin ağır başlı işini bilen insanlarca seçilmiştir..

Genel olarak bizim yönetimimiz'de kendi isteği ile yönetici olmak isteyen kişiler bulunmamaktadır..

Yönetime kişi seçmek bir tecrübe ve bilgi birikimi ister...
Biz insanları yeneteklerine göre değil tavır ve davranışlarına göre seçtik...

Mesela @İlkiz bayan yöneticidir.. Saldırgan birisi değildir sessiz sakindir..
@Necromancer Erkek yöneticidir bize göre saf temiz biraz hırcınsı olsada kin beslemeyen kimsenin işine burnunu sokmayan kişilerdir.

Bizi zaten biliyorsunuz..

Hiç kimse bizim yönetimimize tabi olmamıştır biz kendimiz teklifi götürmüşüzdür.. Yönetim ne kadar sakin olursa forum işleyişinde hareketli üyelerde ona göre kendiliğinden uyarısızca yön alacaktır.. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır..

Konunun asıl sebebine gelince...

Hiç bir yönetici konu silmez reklam haricinde.. Veya birisinin konusunu editlemez... Konu sahibin'den izin alınmadıkca konulara müdahale edilmez..

Raporlanan konulara zaten ilgili bildirimleri gönderiyoruz..

Şahsen ben kendi huyumdur bir komumun düzeltilmesi editlenmesi hoşuma gitmez.. Anlam bütünlüğünün bozulduğuna inanırım 4 noktam varsa 3 noktaya düşürülmesi benim için anlam bütünlüğünü bozmayla eş değerdir..

@Gürz 'ün attığı bir dm üzerine bu konuyu açtım.. Falanca konuyu siler'misin ? Hayır silemem... Konu sahibiyle iletişime geçmen onunda bizimle iletişime geçmesi gerekir..

Burası devlet dairesi değil sadece bir forum sadece eğlenin kafanıza göre takılın...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal