Yolda Öpüşen Sevgilileri Gören Yaşlı Teyzeler

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
benim dediğim olay başka .. öp geç öpüşmesi değil bu :D bizde yaptık zamanında bişiler gençtik falan.. ama şimdi öyle yapmıyorlar üstten başlayıp alta doğru gidiyorlar .. yani bildiğin şekle giriyorlar ... lan o değil bunun kapalı açığıda yok.. apartman merdivenlerine oturanlar neredeyse çocuk peydahlıyacaklar.... hadi diyelim görenler ses etmedi birşey demedi... öyle erkekmi olur lan manitasını seyrettircek veyada öyle kadın mı olur :D benim dediğim uçuk olay..

benim dediğim olay başka .. öp geç öpüşmesi değil bu :D bizde yaptık zamanında bişiler gençtik falan.. ama şimdi öyle yapmıyorlar üstten başlayıp alta doğru gidiyorlar .. yani bildiğin şekle giriyorlar ... lan o değil bunun kapalı açığıda yok.. apartman merdivenlerine oturanlar neredeyse çocuk peydahlıyacaklar.... hadi diyelim görenler ses etmedi birşey demedi... öyle erkekmi olur lan manitasını seyrettircek veyada öyle kadın mı olur :D benim dediğim uçuk olay..

Knk öpüşmenin şehvetlisi orta düzeyi mi olur yav. Gençler yiyişsin işte ahah ellemeyin. Tatlı şeyler bunlar zaaaa. Laiklik kazancak. İmam hatipler de kapatılsın tamam mı? Savaşmayın, sevişin. Konu kilit

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Knk öpüşmenin şehvetlisi orta düzeyi mi olur yav. Gençler yiyişsin işte ahah ellemeyin. Tatlı şeyler bunlar zaaaa. Laiklik kazancak. İmam hatipler de kapatılsın tamam mı? Savaşmayın, sevişin. Konu kilit
Senin bu düşüncenin örneği bile yok... bırak din yapısını laikliği.. sen babanın yanında yapabiliyorsan ailenin yanında... diğerlerinin yanında yapmışsın bir önemi yok... olay büyüklük küçüklük.. ahlak olayına bile girmiyorum.. kim ne bok yerse yesin.. :)

Senin bu düşüncenin örneği bile yok... bırak din yapısını laikliği.. sen babanın yanında yapabiliyorsan ailenin yanında... diğerlerinin yanında yapmışsın bir önemi yok... olay büyüklük küçüklük.. ahlak olayına bile girmiyorum.. kim ne *** yerse yesin.. :)
Bazı insanlar böyle işte kanka saygı, seviye ahlak tanımıyorlar hiç..

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Coolumsu, beni yanlış anlamayında :D bende yaparım ederim kimene derim... demek istediğim çok farklı boyuttaki elemanların yaptığı :D yani şimdi gözünün içine baka bakada bak hatun bende yiyiyorum yapılmaz :D bu zaten bir kere erkekliğe yakışmaz ... neden ben hatunu mal gibi sergileyeyim hani birde bu var :D aman neyse doldur bi çay içek

Geri
Üst Alt