Yeni Ranklar.

Swan

Never look back
çok şık olmuşlar hemen dikkat çekiyor farklılığı :)

Çok beğendim, arkasındaki texture sanırım çok yakışmış ve güzelliğine güzellik katmış emeğine sağlık :)

Benim gözüm aylarca gold üyelikteydi otomatik atıyordu onuda mı kaldırdınız? Foruma fazla girmiyorum daha önce nedenlerimi sıralamıştım konuları depo yapıyorum. Yinede seneler geçtikce o renk mesaj sayıma göre bana gelir diyordum :)

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Benim gözüm aylarca gold üyelikteydi otomatik atıyordu onuda mı kaldırdınız? Foruma fazla girmiyorum daha önce nedenlerimi sıralamıştım konuları depo yapıyorum. Yinede seneler geçtikce o renk mesaj sayıma göre bana gelir diyordum :)
Aslında doğru söylüyorsun gold üyelik aynı şekilde devam etsin.. Ayarlarım onu ben mesaj sayısı kaçtı 3.000 kaçtı söyleyinde ayarlayalım..

Genelde hepimiz forumları biliyoruz yeri geliyor dışarıdan baktıklarımda oluyor ama senin gibi sağlam photoshop ve rank yapanlarını hiç görmedim sanki paintle yapılmış gibi yapıyorlar forum ranklarını ama sen mükemmelsin :dfg;

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Genelde hepimiz forumları biliyoruz yeri geliyor dışarıdan baktıklarımda oluyor ama senin gibi sağlam photoshop ve rank yapanlarını hiç görmedim sanki paintle yapılmış gibi yapıyorlar forum ranklarını ama sen mükemmelsin :dfg;
Aslında varya xenforo genel forum olarak dünyada bir örneği yok bunun :D Posbit yapımıza baksana :D

Size helal olsun arkadaşlar o kadar zaman oldu gider gelirim. Her gidip gelmemde yeni birşey görüyorum burada. Herkes sizin gibi ilgilense keşke kendi yerleriyle =) emeklerinize sağlık kimlerin emeği geçtiyse.

Geri
Üst Alt