Yeni Başlangıçlar İçin Merhabalar...

hoş geldiniz.. ?
Hoşbuldum Teşekkür ederim :c1:
Hoşgeldin @Sessiz_Gece
İyi forumlar :prty:
Teşekkür ederim hoşbuldum :c1:
Hoşbuldum teşekkür ederim :c1:
Hoşgeldiniz nerden geldiniz nerelisiniz
Herhangi bir yerden gelmedim çok uzun zaman önce forumlarda vardım goalforum vardı yaklaşık 15 yıl olmuştur sanırım kapanalı orada tanışmştım forumlara biraz zamanlarım oluncada artık buralarda olurum tabiki anlaşabilirsek beni aranıza kabul ederseniz (:
Hoşgeldiniz ikram alın :cay:
Çok teşekkür ederim çay içinde ayrıca teşekkürler ikram geri çevrilmezmiş tabikide kabul ederiz :) :c1:
Geceler sessiz mi? Hosgeldiniz
Çok sessiz ve sakin bir geceden geliyoruz (: Teşekkür ederim hoşbuldum :c1:

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Kendiniz den bahsetseniz belki tanıdık birileri çıkar. Pek gezen insan değilim eski arkadaşımın burası. Eskiden biraz gezerdik belki tanış oluruz.

İsim
Nida
Memleket
Sivas
Hoşgeldiniz Can Abi

Kendiniz den bahsetseniz belki tanıdık birileri çıkar. Pek gezen insan değilim eski arkadaşımın burası. Eskiden biraz gezerdik belki tanış oluruz.

Bahsedeyim tabiki kendimden @KeNo 34 yaşındayım aslen Kırşehirliyim ama şu anda Çiçekdağında yaşıyorum bir firmada yardımcı olarak çalışmaktayım :c1: Dediğim gibi goalforum vardı orada takılmıştım sonra pek üyeliklerim olmadı fazla oradaki nickimde Sessiz_Bela olarak anılmıştım sonra kendi aramızda radyo olmuştu goalfm adında olucaktı tam kuramadık yada beceremedik diyelim :D o iş yattı nicklerim hep böyle sessiz olarak başlardı benim ama tam tersi insanımdır sessizliğimde yoktur aslında :dl:

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Bahsedeyim tabiki kendimden @KeNo 34 yaşındayım aslen Kırşehirliyim ama şu anda Çiçekdağında yaşıyorum bir firmada yardımcı olarak çalışmaktayım :c1: Dediğim gibi goalforum vardı orada takılmıştım sonra pek üyeliklerim olmadı fazla oradaki nickimde Sessiz_Bela olarak anılmıştım sonra kendi aramızda radyo olmuştu goalfm adında olucaktı tam kuramadık yada beceremedik diyelim :D o iş yattı nicklerim hep böyle sessiz olarak başlardı benim ama tam tersi insanımdır sessizliğimde yoktur aslında :dl:
Mini biyografini güzel açıklamışsın teşekkür ederim beni ciddiye aldığın için :) İsmim nickim den anlaşıldığı üzere. Kenan aslen mersinli sayılırım muğla da yaşıyorum. Fatih Charismax namı, arkadaşımın arkadaşıyım çok eskilerden. Rap dinleyicisiydim ordan eski bir fan sitesinden çocukluk dan tanışıklığımız var. Öyle geziniyorum peşine takılıp. Yalnız charismax sı ben tesadüf burada buldum :D iletişim yoktu bizim sitenin sahibinin o olduğunu burada öğrendim tanışma faslın da :D Kısacası goalforum dediğin yeri ayrıca bir çok yeri bilmem :) Sen mini biyografi yazdığından ötürü bende yazmak istedim böyle teşekkür ederim.

Mini biyografini güzel açıklamışsın teşekkür ederim beni ciddiye aldığın için :) İsmim nickim den anlaşıldığı üzere. Kenan aslen mersinli sayılırım muğla da yaşıyorum. Fatih Charismax namı, arkadaşımın arkadaşıyım çok eskilerden. Rap dinleyicisiydim ordan eski bir fan sitesinden çocukluk dan tanışıklığımız var. Öyle geziniyorum peşine takılıp. Yalnız charismax sı ben tesadüf burada buldum :D iletişim yoktu bizim sitenin sahibinin o olduğunu burada öğrendim tanışma faslın da :D Kısacası goalforum dediğin yeri ayrıca bir çok yeri bilmem :) Sen mini biyografi yazdığından ötürü bende yazmak istedim böyle teşekkür ederim.
Bende teşekkür ederim biyografi için :7:: Ne güzel bir arkadaşlık yapmışsın bak eskiden kalma :D goalforum genelde futbol üzerine olcaktı orasıda tam oturtamadılar :D Umarım tanıdıkca hepimiz güzel dostluklar kurabiliriz :c1: (Ayrıca ben bu ifadeye bayıldım yaa :c1: :D :D )
Aramıza kabul etmek ne demek ya hepimiz aynı gemide birbirimizden yabancı takılıyoruz ?
Forumların genel özelliği o zaten aynı gemi birbirine yabancılık :sml:

Geri
Üst Alt