Yazın açılan kışın kapanan kız

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kışın müslüman
Yazın ılımlı müslüman....

Vantilotör style..

Nasıl iş öyle; kapalı ise her daim kapalı olmalı yaz kış başka olur mu ya benim tanıdığım yok öyle

Meslek
Teacher
Bir babanın gelin olacakken kızına verdiği nasihatten duyduğum sözü de ekleyeyim madem konusu gelmişken
“Gittiğin her ortama ayak uydur kızım”

kız: tatilde bikinili, mahallede türbanlı

Meslek
Öğrenci
Cilveli kızlar yapıyor bunu ailesi neden laf geçiremiyor acaba dini oyuncak ettiler. Dini bir simge gibi olmasaydı sorun olmazdı

Cilveli kızlar yapıyor bunu ailesi neden laf geçiremiyor acaba dini oyuncak ettiler. Dini bir simge gibi olmasaydı sorun olmazdı
Kendin söylüyorsun dini oyuncak ettiler diye ama aynı zamanda laf geçirmesi lazım ailesi demek istiyorsun. Kişi inancını kendisi yaşar örfü inançlar saçma

Meslek
Öğrenci
Kendin söylüyorsun dini oyuncak ettiler diye ama aynı zamanda laf geçirmesi lazım ailesi demek istiyorsun. Kişi inancını kendisi yaşar örfü inançlar saçma
Tamam bende sana katılıyorum ama aklı başında yetişkin olmayan kişi çocuk ayarında olan kişiler için diyorum ben bunu

Meslek
Teacher

Ben kimsenin elini tutmadım der, yok ben şimdikiye kadar kimseyle flörtleşmedim der ;
sen bilmezsin ki ne gizlisi saklısı vardır

bazıları dinini kendi yaratıyor işte
görünür de maşallah, görünmeyen de Allah Allah 😂

Meslek
Öğrenci
Ben kimsenin elini tutmadım der, yok ben şimdikiye kadar kimseyle flörtleşmedim der ;
sen bilmezsin ki ne gizlisi saklısı vardır

bazıları dinini kendi yaratıyor işte
görünür de maşallah, görünmeyen de Allah Allah 😂
İnançlar günah ve sevabı engellemiyor kişisel hatalar olabilir tabiki, benim gördüğüm ben inançlıyım günah asla diyip aksi hareket yapanlar. İşine geldiği gibiler, benim iki sevgilim var ben burda daha önce söyledim bana sallıyorsun diyorlar. Yahu var ikiside birbirini biliyor ama bunlar yanyana değil, birisi günahcı diğeri özgürlükcü ama sorarsan özgürlükcü olan daha dindar. Sevgilim derken takıldığım kişiler sevgilim gerçek olsa mümkün mü zaten