Yaşlanırken insan yarım kalır diyorlardı

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kanka farklı farklı başlıkta resim paylaşıyorum ama insanlar evrimleşiyor..

Yaşlandıkca insanlar saklanır derler ben aksini idda etsemde son dönemlerde yarım surat resimlerine tav' oldum..

Buda şurada dursun'da Charismax kardeş hiç görünmedi demesinler... Ver gazı ver ver .. paylaşın abi 3 günlük dünya karıncalar yiyeceğine dayılar yesin.. pardon o bu konuyu bağlamıyor dimi... Teyzeler nerdesiniz breakdans::::: ... Bi karım var üff üff sopayla ananızı kovalar... En doğal halim lan bu benim... makyajım yok sdfdsf Uyandım mutfakta bir sigara yaktım profili.. Nasıl saldım kendimi nasıl anlatamam.. Biri beni toplasın..

312373292_152755490795418_2072853777664716235_n.jpg

Pek mahsun bakmışsın sabah mahmurluğu mu? Yok yok iyi poz vermişsin hadi iyisin...

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Yok sabahlamanın erken kalkma mahsunluğu.. iyice çirkin patavaksız bir bakış yapmaya çalıştım olmadı oluru bu kadar sdfdf Yarım surat resimlerim son zamanlarda hoşuma gitmeye başladı.. bunu birde telefonum kırıldı ya ... şeyle çektim samsung duo .. hani telefonun kendisine hayrı yok dsfsd

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Allah sağlık versin önce.. ben zaten allahın izni ile destina'dayım :)

İlk resminizi gördüğümde şaşırmıştım şuan tekrardan şaşırıyorum. Hem doğal hem gençleşiyor yüzünüz. Bunun tersi olması lazım değil mi? :gic1: @Destina tavsiyelerini bekliyorum.

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İlk resminizi gördüğümde şaşırmıştım şuan tekrardan şaşırıyorum. Hem doğal hem gençleşiyor yüzünüz. Bunun tersi olması lazım değil mi? :gic1: @Destina tavsiyelerini bekliyorum.
Arkadaşlarım bana kendi aralarında...

Pit benjamin parker derler... Ara sırada thor banner'

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu hızlı resim linkleri garip... Başka bir'şey paylaşıyorum.. Kırılıyor linkler... Kendi resmimi paylaşıyorum bak aradan ne kadar zaman geçti.. Belki yaşlandım öldüm yada tipim değişti bu zaman arasında.. Ama hala link duruyor.. Birileri galiba bakıp bakıp iç çekiyor keşke bende böyle olsam.. Yada çirkin insan görseli diye alıp alıp başkalarına atıyorlar.. Bu link niye kırılmıyor.. İlla kızlar gibi bu kadar yeter diyip resimi mi sileyim ? Bir erkek resimini neden siler ?

Meslek
Öğrenci
Bu hızlı resim linkleri garip... Başka bir'şey paylaşıyorum.. Kırılıyor linkler... Kendi resmimi paylaşıyorum bak aradan ne kadar zaman geçti.. Belki yaşlandım öldüm yada tipim değişti bu zaman arasında.. Ama hala link duruyor.. Birileri galiba bakıp bakıp iç çekiyor keşke bende böyle olsam.. Yada çirkin insan görseli diye alıp alıp başkalarına atıyorlar.. Bu link niye kırılmıyor.. İlla kızlar gibi bu kadar yeter diyip resimi mi sileyim ? Bir erkek resimini neden siler ?
Demek açıp açıp bakan var abi :D

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Verin lan resmimi bana ... Kfdkldl

Geri