Whatsapp Çöktü mü ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Son 1 saat içinde whatsapp'ta bölgesel olabilir sorunlar var .. internetin varken yokmuş gibi hata vermeler v.s sorun yaşayanları sorunlarını sorun yaşamayanlar'da çalışıyor olduğunu belirte bilir bu konu altında .. Fikir sahibi olalım.. Anlık olarak konu açılmıştır whatsapp'ta çökme olup olmadığı bilinmemektedir.. diyelim ve şunuda soralım hakkat whatsapp çökerse ne olur ? farklı alternatif uygulamanız varmı aklınızda ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok pratik insanım ilk konuyu türkiyede ben açmış bulundum :haha: saat 18:30 sularında instagram ile beraber whatsapp erişim problemi yaşamaktadır bu kesin bilgi sebebi şuan için bilinmiyor bir açıklama yapılmamış... Ki bir açıklama yapılsada o konuyu buraya girmeye bilirim zira haber sahibi olarak öngörüsel bir tahmindi ve tuttu.. Siz soruma cevap verin whatsapp zamanının myspace kişisel sayfası gibi çökerse hangi uygulamayı kullanırdınız ? O an gelince uygulamalar çoğalır alterntifleri çıkar mevcut olan uygulamalardan seçiminiz ne olurdu ? Bip olmaz zira o yerli global bir uygulama misal ?

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Seninle iş konuştuk ordan görüşürüz dedik ya aksiliik işte beni bulan peşimi bırakmayan tek benim peşimde olan o :D Bütün aksaklıklar beni bulur zaten

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Seninle iş konuştuk ordan görüşürüz dedik ya aksiliik işte beni bulan peşimi bırakmayan tek benim peşimde olan o :D Bütün aksaklıklar beni bulur zaten
Hahah bişey olmaz çağrı at ödemeli at araşırız.. Valla ben forum sitesi sahibi olarak sevindim :D Ama kısa sürede hallederler koskocaman abd alt yapılı servis çöksede bir yolunu bulur .. Keşke sosyal medyalar tamamen uçsada forumlara geri dönülse forumların içeriği tartışması konularını hiç birşeye değişmem

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Forum dediğin yer benim için normal bir site abi anlamam o kadarını ben işime bakarım :D İnşaallah hallederiz şu iş konusunu yoksa hem sıkıntıdan patlayacağım hemde parasızlıktan :D

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@Umay, Sen dert etme onu o iş oldu bil iş başı yaptın çalışıyorsun şuan öyle farzet

Kerem

Kız & Erkek Babası
Memleket
Isparta
Medeni Hal
Whatsap çöktü, Ankaradan bağlanıyorum şuan kimsenin whatsapı açılmıyor. ?

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@KeReM @, Amerikadaki dayı oğluyla görüştüm dedi halletcem kanka dedi :haha: güncelleme gönderceklermiş tüh ya sorun çözülecek :D Ama benim bundan ders çıkardığım birşey var .. instagram facebook ve whatsap aynı anda gitti.. Biz forum sahipleri bundan ders çıkarmalıyız aynı hostingde barındırılan sitelerimiz hatrı değer bir marka adına ulaştığında ayırmamız lazım siteleri :D Bunu dikkate almak lazım.. koskocaman şirket çöktü ve hepsi aynı anda gitti çünkü data serverları aynı sıralamada aynı sunucuda :cay:

Memleket
Sinop
Meslek
Hiç sorma
Medeni Hal
Teşekkür ederim abi zaten sen tamam diyorsan tamamdır

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Whatsapp'ın çökmesiyle telegram'da yoğun trafik oluşmuş bu nedenle yavaşlamalar mevcutmuş :D

Sosyal medya çökünce geldiğimiz nokta forummeskeni.com oldu :D Charismax hakkın var can sıkıntısı gidermek için forumlar kullanılır iyide olur çünkü burasıda telefondan uygulama gibi görünüyor

Piraye

Gönül insanın kıblesidir
İsim
Hira
Savaş mı çıktı noldu :d

• Haha
Geri
Üst Alt