Vbulletin 3 için eklenti nasıl bulurum

Vbulletin için moderatörlerin ay sonunda ne kadar konu açmış istatistiklerini görebilecegim bir eklenti varmı? Ne diye aratacagım bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bu konu hakkında bilgim yok olan varsa yardımcı olur ..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Nükleer başlıklı vbulletinci çok tanıyorum ama kafası uyarmı sana bilmem :haha: buraya niye sitem ediyorsunuz anlamadım burası vbulletin destek sitesi değil'ki..

Nükleer başlıklı vbulletinci çok tanıyorum ama kafası uyarmı sana bilmem :haha: buraya niye sitem ediyorsunuz anlamadım burası vbulletin destek sitesi değil'ki..
:D Bulamazmıyız bunu şimdi moderatörler ay sonu baktığımda kaç konu açmış ne yapmışlar takip için

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
:D Bulamazmıyız bunu şimdi moderatörler ay sonu baktığımda kaç konu açmış ne yapmışlar takip için
Ben vbulletin eklentisi var'mı yok'mu anlamam vardır yada yoktur bilemem ... özel bir eklenti istiyorsan sitenin ne olduğu farketmez eklenti olarak değil ama istediğini yaparım sana beleşte yapmam uğraşmam yani... gözünde büyümüyorsa ona göre iletişime geç ona göre muamele yapayım sana.. yok dersen konunun başını bekle belki biri yardımcı olur atar eklentiyi ben pek vb kafasında değilim yani..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
moderatörler ay sonu baktığımda kaç konu açmış ne yapmışlar takip için
Bunu sistemi eklenti halinde bulursan burada uğradığında bana atarmı'mısın ? Bulamazsanda girdiğinde sitene bu eklentiyi değil ama bu işlemi görecek sistemi yaparım sana.. Bana canlı kurulu bir vBulletin sitesi lazım içeri girebileceğim.. Localhost üzerinde verimli çalışamıyorum sürümü 3.8 olarak kabul edip'te bunları diyorum 4 ve üzeriyse dönmene gerek yok..
Eklenti paketleyemiyorum ben siteler için.. Yoksa yapması uydurması sorun değil.. paketleyip eklentiye çevirmek kolay diyorlarda bana göre hiç kolay değil çünkü kodladığım zaman paketleme anında falanca kodun başka versiyonunu istiyor değiştir diye bende onu baştan aşşağıya yenilemek için uğraşırsam 1 günümü alır .. başkaları yarım saatte yapar ama ben her sürüme uyumlu yaptığım için haliyle paketleme olayını beceremiyorum çünkü mantığımda almıyor..

Geri
Üst Alt