Uygarlık göstergesi olupta ayıp olmayan ama ayıp'mış hissi verdiren bazı durumlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Uygar kesimde kızlı erkekli öğrencilerin bir ev'de kalması... Kız babasının kızım erkekler arasında kalıyor söyleminin eve gelince düşündüğünde soğuk duş etkisi yarattığı gerçeği..

Yani aslında bazı şeyler çağdaş ve uygarlığın altında pisleşen şeylerdir.. Bu eşitlik hak bilmem ne değil..

Meslek
Öğrenci
Ailesi bilmiyor ben burda paylaşmıştım sevgilimle öğrenci evinde kalıyorum diye :D bu iş kızlarda bitiyor ailesine kız arkadaşlarla kalıyoruz diyorlar.

Hiç doğru değil niye aileme yalan söuleyim hem kalmamda.Gezilir tozulur belli seviyede ama aynı evi paylaşmam.Paylaşana saygı duyarım her koyun kendi bacağından asılır.Sosyal biriyim ama bazı şeyler benim yetişme tarzıma ters...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Benim verdiğim örnek'den başka örnek bulanadınız mı ? :haha:

karım olsa biri dans etmek istese izin versem yada bana sorulmasa uygar olurum. hayır desem yobaz vay anasını ahlak kaç para

Çalıştığım yerde bir bayan idarecinin kızı ünv.bitirdi aynı şehire de atandı kız bekar ama ailesi ile oturmak istemiyor ayrı okurken alıştım ayrı ev tutacağım diyor.Baba izin vermiyor beni tanıyanlar duyarsa ne der diyor ikna edemedik babayı olmaz bizimle oturacak evlenene kadar diyor.

Buda işte bu konuya örnek.Ne olur ayrı otursa istemiyor kız artık iyi bir meslek sahibi bunda bişey yok ayrı otursa da olur aynı şehirde.