Üstteki Üyeyi Görünce Aklına Ne Geliyor?

Çok bilindik bir nick çok denk geldim ama tanımıyorum nedense yani cool bir kız gibi bilemiyorum

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
dark saga nicki bana eski sagem cep telefonlarını anımsatıyor .. o zamanlar neydi be 5210 nokia sonra motorola falan ankara sincandan telefon aldırmak için babaanneme 40 takla atıyordum.. aldıramadım.. istanbuldan gönderttim kendime onuda durmadan takasladıydım jdskhfjkh la ne günlerdi be ... sincan/fatih'teydim.. yürüyerek sincana giderdim ordan lale ordan baya baya yürüyerek nerelere giderdim ya djsaklflkj bi nickin bana hatırlattıklarına bak :D

İnsan sarrafı gibi..:sneaky:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
geliyo işte bişiler adfsadfasdf imzaaaaaaa mesela adhfjhg

Hiç yazma sıkıntısı çekmiyor ve hepte doğruları görüyorum olduğu gibi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
ahahah bana diyorsunda farkında değilsin sende analiz yeteneği var :haha: bi boşa gelmedi attığın taş :haha: senden'de korkulur :D hani vardır ya herşeyi bilir ama hiç yokmuş gibi buralarda dolanır... bi pencere açarsın izlersin ordan çekirdek çay falan o bende'de var iyi oluyor ya

Akşamları insanın izleyip analiz etmesi daha fazla gibi el ayak çekilince ve sessizlikte böyle oluyor.
Sende daha fazla bişeyle alakalı yazıdığı okuyunca sanki diyorum tanıyor insanın içini okuyor gibi diyorum.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, öyle diyen nadir insanlar oldu benim için ama insan içini okusan ne olur ? içindekini ona söyleyince yok sen yanlış anlamışsın o öyle değildir oluyor ama adım gibi biliyorum tahmin ettiğim gibi..

dediğin gibi bir insana odaklanıldığında diyorsun bu ne diyor derdi ne içindeki ne yazıyor boşa yazar gibi ama o boşa yazdığındaki anlam ne falan diye insan düşünüyor.. aslında burada sorulması gereken dikkat çekilmesi gereken şey... dikkatini neden o kişiye verdin neden anlamaya çalıştın ? gibi şeyi kendine sorduğunda diyorsunki ben bunu bana soruyorsam tahmin ettiklerim doğrudur tahmin etme hissini duygusunu karşındakime iletmişimdir diyorsun..

biliyorum karman çorman bişi yazdım :D asdasda

Yok hiçte karman çorman değil en ince ayrıntısına kadar yazıyorsun gördüklerini ben böyle görüyorum.
Tahmin ediyorsunki bu karşındakine iletiyorsun.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, türünün son örneğisin uzaktan biri olarak :D anlaşıldım oleyyy :dns2::dct:

Sen çoktan anlaşılmıştın ilk bana o içten başsağlığı mesajını ilettiğinde...hiç iyi tanımadığım halde ben bunu görmüştüm...

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, o konuda hala yalnızsın sanalda .. özelden başsağlığını başsağlığı dilemek için yapanların kafasında değilim ben.. empati yapmıştım.. neyse tazelenmesine gerek yok.. vur kafayı yat yada vur aklını eğlenmene bak :cay: