Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Üstteki Üyenin Neyini Beğendiniz?

Burda islam sitesinde takılan bir cadaloz var gelmiş benim nickimi istemiş yönetimde ben girmiyorum diye vermiş. Sonra bilgilendirdiler beni, yönetime kızmadım gerekçeleri açıkladılar geri veririz problem değil dediler. Ben o kıza gıcık oldum geliyorum gidiyorum yok gelmiyorda buraya sanki Liya nickini noterletmişte

Burda islam sitesinde takılan bir cadaloz var gelmiş benim nickimi istemiş yönetimde ben girmiyorum diye vermiş. Sonra bilgilendirdiler beni, yönetime kızmadım gerekçeleri açıkladılar geri veririz problem değil dediler. Ben o kıza gıcık oldum geliyorum gidiyorum yok gelmiyorda buraya sanki Liya nickini noterletmişte
Aranızdaki problem ne peki?

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Canım benim arkadaşa yazdığın tepkiyi gördüm sana görürsem gülerim demiş sen tanıdıklarını gördüğünde gülümseyip geçmiyor musun?
sana ne sordu sen ne dedin konuları karıştırdın galiba :haha:

Beğendiğim bir yönü yok ama saçma cevaplarını beğenmedim.. :) Vakit kaybı olan insanları hiç sevmem..
Ad hominem içeren cevaplar ben de acayip antipati uyandırır. Hata ben de soru soruyorum işte.. :)

Beğendiğim bir yönü yok ama saçma cevaplarını beğenmedim.. :) Vakit kaybı olan insanları hiç sevmem..
Ad hominem içeren cevaplar ben de acayip antipati uyandırır. Hata ben de soru soruyorum işte.. :)
Ben seninle tanışmıyorum bile konuda yorumlarımız geldi diye sen hayaller kurdun galiba

Medeni Hal
Nicki güzel.

Güzel iyi kalpli

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek