Üstteki Üyenin En çok Hangi Yönü İlgini Çekti?

Öyle kafa dengi bir insan ki her konuda konuşulabilecek cinsten yeri bende

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bazı insalar pelerin bazılarıda taç takmaz daha ne diyim.. şimdi övüyor falan diyorlar görenler.. e kardeşim tanışında görün ne denile bilir..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
İlgi'mi çektiği bir gerçek bir çok etken var

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Karşısında diyalog kurduğu kişileri umursuyor.. Birde daha öncede söyledim sanırım çok temkinli hatalı birşey dememeye cümle kurmamaya çalışıyor... şimdi ben bu hatunu övüyorum burda böyle ama dışardan burayı izleyip bu hatun hakkında yaptığım yorumları bu hatuna yaklaşım olarak kullana bilirler... diye bilirlerki senelerdir aynı ortamdayız nasıl yaklaştında çözdün bu hatunu diyip hatuna iş atarlar... onuda açıklıyım.. öyle şeyleri yemiyor yemez emin olun sizden kat ve kat akıllı idrak sahibi birisi..

Ayben başkan ne demiş ? Benim olanı korurum benim olayım o ' İlkizde arkadaşım olduğu için korurum bende benim olanı hep korudum..

Uhibbu

اُحِبُّ
Medeni Hal
Ne çekiyo biliyomusun bazen paragraf paragraf yazıyorsun ya en ufak bişeye önce Destina geliyo aklıma ? ? sonra diyorum maş. helal olsun sırf karşındaki için değil kendi kendine yazıyosun bu huyunu seviyorum..insanlar konuşurken ve dahi yazarken bile cimriler sözlerinde.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ne çekiyo biliyomusun bazen paragraf paragraf yazıyorsun ya en ufak bişeye önce Destina geliyo aklıma ? ? sonra diyorum maş. helal olsun sırf karşındaki için değil kendi kendine yazıyosun bu huyunu seviyorum..insanlar konuşurken ve dahi yazarken bile cimriler sözlerinde.
Boş yapmıyorum ama ya.. ? şimdi ben karşımdakini kırmak istemiyorum mesela birisinden bahsederken ona bir övgü gönderiyorsam rahatsız olabilir.. sessiz sakindir hani adım geçmesin ilgi odağı olmayayım falan diye bilir... mesela bak beni çok övüyorlar charismax falan yazıyorlarya konu içlerinde.. ben adımı görünce utanıyorum mesela.. sanki bana bir iyilik yapılmış yoktan yere.. karşımdaki beni muhattap almasa bile umursamasa bile adımı yazmış aklına gelmişim hep bişi yapasım geliyor minnettarlık gibi ben kimseye minnet etmem ama duygusallık düşünce olunca ediyorum.. nasıl desem anlatamıyorum

Uhibbu

اُحِبُّ
Medeni Hal
O bendede var o mallıktan bence ?? yüz tane siten vardır bilmen ne forum geçmişin var bi adın geçince hala bi etkilenmeler falan

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben forumcu değilim ama ? forumcular sizlersiniz ondan o ???