Üstteki Üye Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Bu çocukla 10 yaşında tanışsak mahalle talan ederdik ?? sapan falan
Keşke kardeş olsaydık ahagagagaga

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
hişşşş bi sus ya osmanlı yeniçerisiyim şuan savaşıyorum videolara sardım sus lan sus tizz vururum killeni...

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Hele hele hareketlere
Çeyrek mafya seni

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
tiiiz şu hatunu zindana atalar tizzz aş sudan keseler müslüman olana kadar ızdırap edile yada yok lan müslümana ızdırapta haklaşırızda gavur olursa hakkını şeeedemeyiz.. o zaman tiz kellesini kopartın atın şu kadının mezarınada deli deli küpeli yazın asdfdsaf dur bi la beni galeyana getirme tarihler arası dolanıyorum hafıza tazelensin..

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Allah yardımcın olsun ne diyim ;d

• Haha
Medeni Hal
Baaal küpüüm enerjisini sevdiğimm :75::

Becerikli enerji deposu sevimli pamuk prenses..:ppt::srll::fghg:

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Samimi yorum yapayım aklıma ne geliyor biliyormusun görünce... şimdi burası sanal ama farzedin burası bir mahalle üsttekide benim komşumun kızı ve ben komşumla yaşıtım yani üstteki küçüğüm olsun... hani evlenecek erkek vardır annesi temiz süt emmiş sessiz ağır başlı kız ararya ... he işte o kız diye tavasiye tarif edilebilir bir havası var yukarıdakinin :D illaki kötü huyu vardır psikopata bağlar bazen her insan ama şuan profil o benim gözümde.. gözü kapalı tavsiye et gibi birşey... bunu konunun anlaşılması açısından örnek verdim he şey olmasın

Şey olmadı içinden geçeni diyen adamsın sen ... buluyorsun da varya kitabın ortasından konuşur gibi....sen niye avukat olmadın ki... konuşma yeteneğin çok fazla gerçek diyorum.

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Avukatların kazandığı paranın helal olduğunu düşünmüyorum ben.. buda bir tartışma konusu tabi kişisel görüşüm allah korusun.. :D Avukat insana güvenmem asla.. Kendimi idrak ettim edeli o meslek bana itici gelmiştir.. baro avukatlarını özellikle sevmem işi verirler suçlu suçsuz savunur .. Psikolog falan oldum gibi birşey olurdum olurum oldum olucam öyleyim gibi gibi gibi işte jfksdhfgjsdgfdsgfh

Ya olay ne biliyormusun ? 30 yıldır istanbulun en hareketli semtinde aktif olarak yaşadım... . İlçemin dışına bile çıkma gereksinimi yokken gerekmezkende çıktım...

Kürt türk alevi anadolu içlerindeki farklı kökenli insanlar karadenizli ki karadenizliler içinde 7 farklı yaşayan kök soy var tokatlı anadolulu anadolu kürtler.. sonra italyan ingiliz rus isveç danmark'lı yani amiş'li derler eski canada kökenliler onları bile ben aktif yaşadığım hayatımda tanıdım gördüm... bunlar birer insan değil hep çok insan bunların yaşantısı özelleri hayatları aklına gelen gelmeyen herşey içlerinde bulunmasamda içlerindeydim ..

Yani bu defteri orta yerinden açma olayı burdan istanbulun cografi avantajından geliyor... Mesela çogu yerde selamlaştığın bir insanı akşam yine görürsün selamlaşırsın... Bizim yaşamımızda bir kere gördüğümüz adamı insanı bir daha görmeyiz bunu her büyük şehirde yaşar insanlar ama benim hayatım aktif.. görmediğim insanın bir başka çeşitiyle selamlaşırsın buralarda...

arada tokatlı ve karadenizlileri niye kullandım onu bende anlamadım :haha: anadolu ve karadeniz işte..

Cheerful

lalalalalala*
İsim
cemo
Meslek
boş yapmak
Medeni Hal
Avukatların kazandığı paranın helal olduğunu düşünmüyorum ben.. buda bir tartışma konusu tabi kişisel görüşüm allah korusun.. :D Avukat insana güvenmem asla.. Kendimi idrak ettim edeli o meslek bana itici gelmiştir.. baro avukatlarını özellikle sevmem işi verirler suçlu suçsuz savunur .. Psikolog falan oldum gibi birşey olurdum olurum oldum olucam öyleyim gibi gibi gibi işte jfksdhfgjsdgfdsgfh

Ya olay ne biliyormusun ? 30 yıldır istanbulun en hareketli semtinde aktif olarak yaşadım... . İlçemin dışına bile çıkma gereksinimi yokken gerekmezkende çıktım...

Kürt türk alevi anadolu içlerindeki farklı kökenli insanlar karadenizli ki karadenizliler içinde 7 farklı yaşayan kök soy var tokatlı anadolulu anadolu kürtler.. sonra italyan ingiliz rus isveç danmark'lı yani amiş'li derler eski canada kökenliler onları bile ben aktif yaşadığım hayatımda tanıdım gördüm... bunlar birer insan değil hep çok insan bunların yaşantısı özelleri hayatları aklına gelen gelmeyen herşey içlerinde bulunmasamda içlerindeydim ..

Yani bu defteri orta yerinden açma olayı burdan istanbulun cografi avantajından geliyor... Mesela çogu yerde selamlaştığın bir insanı akşam yine görürsün selamlaşırsın... Bizim yaşamımızda bir kere gördüğümüz adamı insanı bir daha görmeyiz bunu her büyük şehirde yaşar insanlar ama benim hayatım aktif.. görmediğim insanın bir başka çeşitiyle selamlaşırsın buralarda...

arada tokatlı ve karadenizlileri niye kullandım onu bende anlamadım :haha: anadolu ve karadeniz işte..

• Haha