Genel Forumlar'ın en şahanesine hoş'geldiniz.. Genel Forum - Genel Forum Sitesi'🌼

Kayıt olarak genel forum sitemizin içeriklerine ulaşa'bilirsiniz.. Yenilikci bir forum anlayışını benimseyen forummeskeni sitemiz.. Sizleri eğlendirmekten, bilgilendirmekten çok mutluluk duyacaktır..

Tuvalet Kağıtlarını Atarken ?

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Suda eriyen tuvalet kağıtları bazen tuvaletleri tıkamaktadır. Siz işiniz bittiğinde tuvalete mi atarsınız tuvalette bir çöp kovası bulundurup kovaya mı atarsınız..

Kişisel görüşüm.. Tıkancak kaygısıyla hijyenik olmayan evde biriktirme şeklini düşünmem bile.. Tuvalet kağıtları suda erimeli erimiyorsada kullanıcıyı bağlamamalı.. ( kullanıcı derken :D )
Sağlık önemli..

saphira

Tonton Nine

hijyenik olmayan derken yani banyomuzda da bi çöp kutusu oluyor ayrıca bunun nesi hijyenik deil.. @Charismax,

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal

saphira

Tonton Nine

insan kıçının neresi hijyenik saphira :haha: silip çöpe atmak banyoda tutmak bilemedim

ben anlamadım kıçını temizlemekten bahsetmiyoruz deil mi ? ıslaklığı kurulama gibi bi eylemden bahsediyoruz ?

aynı noktada mıyız diye sormak istedim =D

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Banyoda neden çöp olur? Evin genel çöpü varken tuvalet kağıtı kıçı kurulamak için bile olsa banyoda biriktirilmemeli bence saçma bir durum at sifonu çek kıç yıkandığında pırıl pırıl parlamıyor ?

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Banyoda neden çöp olur? Evin genel çöpü varken tuvalet kağıtı kıçı kurulamak için bile olsa banyoda biriktirilmemeli bence saçma bir durum at sifonu çek kıç yıkandığında pırıl pırıl parlamıyor ?
Banyoda çöp olmaz değil olur olurda.. tuvalet kağıt meselesi ayrı bir olay.. zaten erimesi üzerine üretiliyor suda.. ucuz ürünlerde eriyormuş ama tıkaya bilirde... yani bunun orta oluru seçimle alakalı demek..
[automerge]1645463585[/automerge]
ben anlamadım kıçını temizlemekten bahsetmiyoruz deil mi ? ıslaklığı kurulama gibi bi eylemden bahsediyoruz ?

aynı noktada mıyız diye sormak istedim =D
Tamam aynı şeyden bahsediyoruzda mevzu o değil .. hani ne gerek var diyorum ben.. salla at la ???

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@KeNo, o yola o testi sığmaz kırılırmı şeymi olur bilemedim şimdi djkshgj

Zemin kat komşularınız için tıkanırsa sorun eşgal eder. Giriş kat altı daire yoksa tuvalete atın tıkama yapmaz

Charismax

Copyright @ Charismax
Web sitesi
forummeskeni.com
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aynen katılıyorum tuvalete atın demek istediğimde o ... bazıları kıçını yıkamasını bilmez durulamak için değil direk temizlemek için kıçını siler bu tuvalet eğitimi veya insanın kendisiyle'mi alakalı bilmiyorum... kağıtlar durulamak için kullanılır bunuda çöp tenekesine atmayı ben doğru bulmuyorum... banyoda çöp tenekesi kıl tüy için olur tuvalet kağıtı için değil.. (bence)

24,435Konular
87,744Mesajlar
1,154Kullanıcılar
HasanMirzaevSon üye
Üst Alt