Hamile kalırsam büyük tuvaletimde çok ıkınırsam çocuk düşer'mi?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Salak bişi olsam bu soruyu ben kendime sorardım.. Bence sorulmuşturda.. Mallık değil cahillik cahillik bilmemek bilmiyor olmak demek.. Anlamı çok kötü değil yani..

Hey allahım kesin bu soruyu soranlarda vardır ne diyelim ...:)

Medeni Hal
Salaklıkla ne alakası var anlamadım. :T:
Hamile kalan her anne evladına bir şey olacak korkusuyla en saçma soruları da sorabilir ben normal görüyorum hani çocuk ıkınmayla çıkıyor ya :D
normal bir soru hele ki doğumun son evrelerindeyse, bu düşünceyle korkması da normal.

Medeni Hal
Salaklıkla ne alakası var anlamadım. :T:
Hamile kalan her anne evladına bir şey olacak korkusuyla en saçma soruları da sorabilir ben normal görüyorum hani çocuk ıkınmayla çıkıyor ya :D
normal bir soru hele ki doğumun son evrelerindeyse, bu düşünceyle korkması da normal.
Doğru :D kuzenimin hamileliğinden biliyorum bu en hafifi kalır saçma sorular arasında ama biz anlamadığımız için bize saçma gelen ona korkulacak bir şey geliyor annelik bu olsa gerek

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Kaç türlü ıkınma var bilmiyorum... Bir tuvalette ıkınırsın normal olarak.. Çocuk çıksın diye ıkınmıyorsundur herhalde..

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
Çocuk sıçılıyomu

Medeni Hal
Kaç türlü ıkınma var bilmiyorum... Bir tuvalette ıkınırsın normal olarak.. Çocuk çıksın diye ıkınmıyorsundur herhalde..
1 tane ıkınma var enişte :D doğumda da tuvalette ıkındığın gibi ıkınırsın çocuk bu ıkınmanın zorlamasıyla çıkar. Hatta bildiğime göre bu ıkınmadan dolayı bazı kişiler doğum sırasında büyük tuvaletini de yapabiliyormuş normalmiş. Çocuk doğurmak hiç kolay değil. İnsan vücudu 45 del acıya dayanırken doğum yapan anneler 57 del acı çekermiş buda 25 kemiğinin kırılmasıyla aynıymış bence dalgası bile hoş değil

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Forum eski formuna dönmüş index yağmuru ve bot yağmuru haha :D Allah size o hamilelik acısını versin emi.. Hepiniz anne baba olun inşaallah.. Güzel şeyler bunlar .. :D