Türktelekom haricin'de internet servis sağlayıcı önerisi

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Türktelom haricin'de internet kullanan var mı ?... Diğerleri nasıl mesela ? Aynı alt yapıyı kullanıp daha iyi hizmet mi veriyorlar ?
Son zamanlarda benim internetim'de sıkıntılar var .. bu alt yapı çalışmaları nedenin'den oluyor illa ama.. mesela forumlara su gibi girerken .. diğer skypee youtube gibi yerlerde problem çıkarıyor.. E postaların yenilenmesinde'de.. bazende tam tersi olay oluyor..

Diğer internet sağlayıcı markaları kullananlar neler önere'bilir ?

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Ben hala anlam veremiyorum ama.. yine türktelekom alt yapısını kullanıyor diğer markalar.. bu nasıl iyi olmuş oluyor?
Türktelekom alt yapıda sorun var dediğin'de diğer firmalar bu sorunu yaşamıyor.. ama diyorlar'ki aynı alt yapıyı kullanıyoruz..
Burada alt yapı yer altı kabloları oluyor' verdikleri hizmet ise ayrı markaların ayrı ayrı olan data center'ları ..

Bağdaştıramadığım konu şu.. Türktelekom alt yapı çalışması var diyor net kapalı .. Aynı alt yapıyı kullanan başka bir marka aktif hizmet veriyor .. Bunu pek bağlayamıyorum..

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Aklıma geldi.. bu yalın internet sanki bunların hepsinden iyi olabilir.. Direk uydu'dan çekiyor operatör olarak.. Birde özel şirket oldukları için biraz tuzlu ama kaliteli oluyor diye biliyorum ..