türkiye'de çamaşır kurutma makinesinin tutmaması

Masrafların ve geçim derdinin, sosyal alanlardaki görünüme istinaden olan estetik kaygısından daha önemli olduğuna işarettir.

• Beğen
Tepkiler: LsR

Dax

@Dax
çok gereksiz bir icat ayrıca para tuzağı kullanan bazı yakınlarımın alıp sonradan pişman olduklarınıda biliyorum :D

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
bence o geçim derdinden değil.. bizim millet fakir dahi olsa bir iphone almak için mesai harcıyor :D kurutma makinasının olmama sebebi psikolojik fakirlikten :P eve sıgdıramama olayı :D iki tane makina birini nereme koyucam mesela hele istanbul gibi bir yerdeysen .. ama hem yıkama hem kurutma çıktıgında zamanında satmadımı sattı .. sonra eksra gelir sağlamak için firmalar tekrardan makinaları ayırdı ayriyetten satmaya başladı

Medeni Hal
Olurmu artık 2si bi arada hem yıkama hem kurutma olarak. :D kazıklanmak isteyen için bire bir bencede. :cpkn1:

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
aslında aksine iyi birşey uygun fiyata bulursan... ama çamaşırların anasını ağlatır ütüsüz kesinlikle hiç bir çamaşırı giyemezsin .. :D büyük talon marka makinalardan bilirim

Medeni Hal
Almıştık malesef çamaşırları hem aşırı derecede kırıştırıyor hem de küçültüyor başımıza geldi :D reklamlarda gösterilenler hikaye şikayet ettinmi de yanlış kullanmışsınızdır oluyor alt tarafı kurutacak ayarı belli neyi yanlış kullanıyoz en bilindik yalanları işte yanlış kullanım :D

• Beğen

saphira

Tonton Nine

bence.. kullanmayı bilmeyenlerde tutmuyor.. ben 1 yıldır kullanıyorum tek pişmanlığım neden daha önce almadığım.. herşey o kadar pratik ki.. ii ki almışım..

Geri
Üst Alt