Türk Kızı Trip Atmasın Da Ne Yapsın? Elif Aktuğ Kaleminden

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Bin türlü şaka yapılıyor, trip atmakla alakalı. Artık gülemiyorum ki Recep İvedik filmlerine bile kahkahalarla gülen biriyimdir. Kahkaha atma çıtam çok yüksek değildir, şakalara bayılırım, 'Güldür Güldür'de gülmekten aklımı kaçırdığım anlar olmuştur. Geçen haftalarda 'Beyaz Show'da 'trip atmakla' alakalı bir skeç yapılmış. Beyazıt Öztürk'e hiç gülmediğim gibi şakalarından da haz etmiyorum. Türk kızlarının trip atmasıyla ilişkilendirilen komikliklere ve bu "trip atmak" lafına inanılmaz derecede sinir oluyorum. Sevdiği adama trip atar bir kız, çünkü;
  • Türk kızı trip atar çünkü başka atacak şeyi yoktur!
  • Trip atar çünkü karşısında anlayışlı, sevecen, tatlı bir erkek yoktur. "Ne var kızım ya, ne bu surat" veya "Surat asma seni çekemem" diyen bir 'salatalık' vardır karşısında. Bu cümleyle de bir kalp kazanılmayacağı gibi sarılıp öpülmeyi bekleyen Türk kızı ancak ve ancak trip atacaktır.
  • Önemsediği erkeğe trip atar Türk kızı, çünkü seviyordur ve sevdiği için kırılıyordur. Umurunda olmayan bir adama trip değil, saçından tel bile atmaz.
  • İçinden geldiği gibi davranan kız trip atar. Hesap kitap peşinde değildir, "Şu adamı kafalayayım, bir şey yokmuş gibi yapayım, canına sonra okurum" gibi bir derdi yoktur. İlgi, alaka bekler; güzel bir çift laf duymak ister. İstediğini elde edemeyince trip atar, ne yapsın?
  • İçindeki çocuğu kaybetmeyen, saf ve dürüst kız trip atar. "Seni çok önemsiyorum" demek istemektedir. Başka bir şey gelmez ki elinden.
  • Arkasını dönüp gitmektense, ipleri koparmaktansa trip atar.
  • Trip atar, dırdır yapar, kafa ütüler ama bir Türk kızı, dünyadaki bütün kadınlardan daha büyük bir yüreğe ve sabra sahiptir. Erkeğini bekler, sahip çıkar, aldatmaz, arkasında durur, sahiplenir, sahiplendiği için kıskanır, kıskandığı için azar işitir, ötelenir, itilir, aldatılır, dövülür, görmezden gelinir; sadece trip atar. Attığı triple de kalır çoğu zaman çünkü ne demek istediğini anlayacak, onu kucaklayacak bir erkeği yoktur. "Erkeğim" dediği ve sevdiği insan muhtemelen yukarıda bahsettiğim 'salatalık'tan öte bir şey değildir.

TRİP ATILAN ERKEK NE YAPSIN?

• Eve elinde çiçekle gelen adama trip atmaz mesela, durmadan kadına laf çakan erkek bir denese ya!
  • Trip atan kadına, "Neyin var sevgilim, gel biraz elele yürüyelim, gel başbaşa bir çay içelim, dur şu televizyonu kapatalım da iki laf edelim" diyen adam her zaman kazançlı çıkar. Trip atıla atıla öğrenmeleri lazımdı ama öğrenemediler.
  • Kadına sevgiliyken farklı, nişanlanınca farklı ve evlenince farklı davranan erkekler var oldukça, trip atmak geleneği de kadın DNA'sına işleyecek ve nesiller boyu sürecektir.
  • Trip atılan erkek şunu düşünmeli acil olarak. "Nerede hata yaptım, neyi eksik yaptım?" Çünkü mutlak suretle bilmediği, yapmadığı, unuttuğu şeyler vardır. Bilerek veya bilmeyerek! Öğrenmek kolaydır, iletişim kursun trip yiyen bir erkek. Surat asan kadına daha fazla suratla cevap veren erkekte, kadınlık hormonları daha fazla çalışmaktadır. Erkek dediğin, kadına trip attırmaz. Diyelim attırdı, olayı derhal çözer. Akıllı erkek isterse kadını el üstünde tutar ve kendisi de hayat boyu el üstünde yaşar. "Bana trip attı" deyip sırtını dönen erkeğin de o kızdan görüp göreceği en son trip, bu trip olmalıdır.

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Eski bir yazı güzelmiş :D Atarız trip çekemeyene bay bay
sen evde kalırsın hacı

In Bed Home GIF

hayal kurma şeklin böyle olabilir :haha:

KeNo

Kıskançlık hapı olsun istiyorum!
İsim
Kenan
Memleket
Mersin
@Harmony, Ne alaka belki sonradan lez olacak :D Çok alakasız

Erkekler çok fenasınız varya...kurban olun Türk kızlarına hıhhhh :gic1:

• Beğen
Tepkiler: LsR
Medeni Hal
Sevgilim olsada erkeklere asla güvenmem yani birşey olsa bile tamam bitti diyecek kadar güçlüyümdür her zaman, bir insan için aman aman öldüm bittim onsuz yapamam algısı çok saçma. Kadınlara karşı aşşağılıcı sözler kullanan siz erkekler bir kadından dünyaya geliyorsunuz anneniz mesela sırf bu yüzden saygı duymanız gerekiyor kadınlara ne olursa olsun. Erkek ve kadın bir bütündür ikiside insan hayatının sonuna kadar birbirine muhtaçtır her konuda. Her insanın hataları kusurları vardır olmalıda olucakta. Erkekler kadınları ne kadar çekiyorsa kadınlar erkekleri 2 katı fazla çekiyor bazı yörelerde kadınların konuşma, fikrini ve isteklerini söyleme hakkı kesinlikle yoktur 2022 de bu hala böyle 2050 de de böyle olucak zihniyet değişmiyor cahil yetişen bireyler babamızdan böyle gördük diye kadını aşşağılamaya şiddet göstermeye devam ediyor edicekte. TÜRK ERKEKLERİ belki TÜRK KIZLARINI beğenmiyor ama dünya'ya baktığınızda en çok çile çeken yıpranan ve buna katlanan tek kadın TÜRK KADINI'dır. Çoğu genç yaşta çöküyor çektiği hayattan dolayı artık yaşamak dahi istemeyen kendini salan kadınlara dahi bakımsızsın ebeme benziyorsun diyip aldatılıyorsunuz aldatacağınıza keşke ben bu kadına ne yaptımda bu hale soktum dense. Bir kadın mutlu ve huzurluysa en güzel kadındır kendisine de bakar, eşine de, çocuğuna da. Sürekli kadınları suçlamaktan vazgeçin artık psikolojik şiddetinizi çekin kadınların üzerinden!