Tiktok'un ünlülere katkısı ve yeni ünlü adaylarının' platform'u haline gelmesi'

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tiktok'un ünlülere katkısı ve yeni ünlü adaylarının' platform'u haline gelmesi'

Tiktok ilk zamanlar'da hayatımıza aslında karoeke olarak girmiştir' sonra uygulama devrim niteliğin'de el değiştirdi.. ve günümüzdeki popüler hayatta popi olarak yerini aldı'

İlk zamanlar'da azar uygulaması mantığı ile hatun tavlama grup seks yapma' kısacası cinsel içerikli ne varsa onu barındıran bir arkadaş bulma platformu gibiydi'

Şuanda'da tehlike konusunda bunlar yok diyemeyiz kaba etini gösterenlerin özellikle bayanların ünlenmesi' ordan youtube'ye geçmesi zincirleme bir şekilde ün para şöhret gibi bazı imkanları elde etmesine vesile olmuştur'

Sıradan yolda sümüğü akan adamın kadının burada canlı yayın yapması yarı çıplak videolar'la çıkıp elhamdurillah müslümanım böyle olduğuma bakmayın demesi' ve yeni kuşağın bunları desteklemesi' ün konusunda durdurulamaz bir akım haline getirmiştir.

Sanatçılara katkısı ise tamamen rastlantı eseri popüler olmadır' eski dinlenmeyen kişilerin belirli yerlerden şarkılarının kesilip biçilmesi ve video içeriğine yerleştirilmesi yeniden merak uyandırdığı için' simit satma durumuna gelen şarkıcıların'da yeniden ünlenmesini sağlamıştır'

Günümüz'de bazı şarkılar tiktok'da kullanılması öngörülerek yapılmaktadır' ve söz beste lirikal anlamda içi boş parçalardır' amaç tiktok'ta kullanılsın şirketler teklif göndersin para kazanalım'

Medeni Hal
Daha çok kazanıyorlar

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Tiktok'üzerinden iki şebeklik yapsam yemin ediyorum acun ılıcalı'ya komşu olurum' o kadar basit'ki para kazanmak bu mecra'dan

Hiç bakman varya ne tiktokmuş ya...birde fenomen oluyorlar Esra Erol"a çıkıyorlar .

• Haha
Tepkiler: LsR

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, Esra erol'daki o adam nasıldı ama ? izledin'mi :D kızıyla karısıyla olayını' adam kendisini şekil şukul sanıyor karizmatik takılmalar falan' sonuna kadar izlemedim ama bir kaç bölüm yakalamıştım' bana orada adam'da ilginç gelen adamın değişimi' takdir' ettim birden entel dantel karizma olmasına ama adam aile konusunda vasıfsızlığın'da vasıfsızlık örneği idi..

@İlkiz, Esra erol'daki o adam nasıldı ama ? izledin'mi :D kızıyla karısıyla olayını' adam kendisini şekil şukul sanıyor karizmatik takılmalar falan' sonuna kadar izlemedim ama bir kaç bölüm yakalamıştım' bana orada adam'da ilginç gelen adamın değişimi' takdir' ettim birden entel dantel karizma olmasına ama adam aile konusunda vasıfsızlığın'da vasıfsızlık örneği idi..
Tamamını olmasada seyrettim evet ben işten eve geldiğimde o başlamış oluyordu.Al işte o da fenomenlerdendi saça başa baktın mı ne tipti öyle saçlarına dokunmadan duramıyordu.Aile konusunda evet tam saçmalıyordu.Sonu nasıl bitti görmedim ama.

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, Yok adamın saçına tipine bişi demem adam tarz yapmış :haha: Konuşması falanda nazik yerinde'ydi ama işte derler ya içi beni dışı seni yakar diye tam öyle bir adam'dı :haha: En son sanal alemde'ki arkadaşını övüyordu sonra ondan'da kazık yediğini izlemiştim hack'lenmiş hesabı falan :haha: Adamın kızı haklıydı ama kızıda sonradan oynamaya başladı manken gibi giyinip gelmeler başladı kızın yüzü tam reklam yüzü çünkü' hani aile için gidilen yer şov'a dönüştü resmen sonradan :haha:

Evet kızına ikide bir arkadaşımdan özür dileyin ki sizi affedeyim diyordu gülünesi şeylerdi şunları biraraya getirsende bişey olacağı yoktu ki adam kaçmış gitsin evini terketmişti zaten ..hep bu tür olaylar şimdi de aynı bakıyorsan eğer...

Geçende birisi vardı genç adam diyorki karım işte tiktoktan filanı buldu ona kaçtı ...buyur işte.
Bu tiktoktan da bulunuyor demekki..

• Haha

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
@İlkiz, adamın biriside ırak'ta'mı ne çalışıyormuş karısı face'den birisine kaçmış.. Bir iki bölüm dedim ya denk geldim o tiktokçu'nun öncesinde çıkıyordu adam' sonra kadın gitcem mutluyum dediydi' en sonda pişmanım dedi' esra erol'da şaşırdı adama sordu kabul ediyor'musun diye adam kabul etti :haha: artık adam çok'mu seviyordu çokmu saftı yoksa çıkarımı vardı bilmiyorum' ya bir erkeği kabul edersin tamam'mı bu dünya yer yüzünde din dil ırk farketmez erkeklerin bir şekil'de kabulü vardır' kadınlar buna yoktur desede' ama kadıın kabulü erkek tarafın'dan çok büyük bir sıkıntılı sancılı birşeydir.. Herkes şok olduydu..

Bu sosyal medya'da şu var şimdi.. Erkekler çabuk kadınları kandırıyor' aslında iki taraflı bu işler..

Erkek karısından memnun'dur ama yatak olaylarında bir eksik hissederler onu eşleriyle paylaşamazlar' Kadınlar'da erkeklerden kocaların'dan güzel söz duymayı hasretle beklerler..

Şimdi erkek kadına sosyal medya'dan yaklaşırken sevgi aşk ile yaklaşmazlar' kadın olduğu için iki üç güzel söz söylerler kadında kocasından bu sözleri duymadığı için değer verildiğini sanar bu böyledir yani.. Sonra sohbet ilerler kadın'da evli adam'da ama adam eksikleri görmediği muameleyi anlatır kadında kocasını anlatır' ikisi bir bok yemeye kalkarlar ..

Sosyal medyanın kötü yanı bu' yalanıda kolay söylersin doğru olan şeyleride kolayca ötelersin'

Çok fena şeyler çıkıyor gerçekten de utanmıyorlarda oralara çıkmaya rezilliklerini göstermeye.Birde kaçıyorlar ediyorlar dönüp dolaşıp birbirlerini affetmeleri yokmu hiç olacak şey değil git be...

• Beğen

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Mağdurum diye çıkanlar genelde saplantılı ilişki'de olanlar ' sonunda suçlu oraya suçsuzum diye gidenler çıkıyor..