Terfi rank sistemi hakkında

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Daha önce bunun konusunu açtığımızı sanıyorduk açmamışız.. Eski konuları temizleme yapmıştık bir ara hosting'ten dolayı ...

Forumumuz'da rank terfi sistemi vardır .. Mesaj sayısına göre ranklarınız otomatik olarak değişmektedir..

Şuan hatırlamıyorum ama renksel değişim olarak şöyle bir durum var ..

Mesela sitemiz'de gold' üye vardır.. bunu biz vermiyoruz 2000 mesajı olan kişi otomatik olarak GOLD üye olmaktadır ..

Mesken üye
Aktif üye
Çalışkan üye
Süper üye

Şeklinde bunlar mesaj sayısına göre yükselmektedir.. Her bir atlama'da farklı avantajlar vardır .. Kopyaya yapıştır gibi veya ne bileyim profiil düzenlemede açıklık gibi..

Bunları biz vermiyoruz.. Geçen bir arkadaşımız gold üye nasıl olunur diye sordu.. Ben kendisine'de açıkladım.. Onları biz kendimiz vermiyoruz.. Mesaj sayınıza göre onları zamanında ayarlamıştık... Siz aktif kullanım yaptıkca ranklarınız otomatik yükselmektedir..

Uzun bir zaman olduğu için neyin kaç mesaj olduğunu hatırlamıyorum.. En fazla mesaj gerektiren son rank Gold üyeliktir..

Diğer prens ve prenses üye rankları isteğe göre zaten .. 300 mesajı dolduran o ranklar için talepte buluna'bilir..

Şurdan Prens ve Prenses üyelik

Charismax

Copyright @ Charismax
İsim
CHRS
Memleket
Neresi?
Meslek
IzdırapÇI
Medeni Hal
Çok beğendim rengini hedefim gold üyelik.
Şimdiden hedefin'de başarılar...
Ayrıca belirteyim.. Bizim moderatör şablonumuz yok' Gold üyelikten sonra moderatör başvurusu için bir istekte buluna bilirsiniz .. Emek vereni buraya bağlamak isteriz.. (Bağlamak derken aile için'de bir yer anlamında) diğer türlü moderatör alımı yapmıyoruz zaten .. @Daisy bu senin içinde geçerli.. Şuan anlık olarak bu karara vardım ..

Şimdiden hedefin'de başarılar...
Ayrıca belirteyim.. Bizim moderatör şablonumuz yok' Gold üyelikten sonra moderatör başvurusu için bir istekte buluna bilirsiniz .. Emek vereni buraya bağlamak isteriz.. (Bağlamak derken aile için'de bir yer anlamında) diğer türlü moderatör alımı yapmıyoruz zaten .. @Daisy bu senin içinde geçerli.. Şuan anlık olarak bu karara vardım ..
Vaktim çok ve paylaşım yapmayı seven birisiyimdir hedefime ulaştıktan sonra başka hedefler için çalışırım. Teşekkürler

Geri
Üst Alt